ورود ترکیه به جبهه ضد داعش مهمترین عوامل سقوط این سازمان تروریستی است
+ پ -
ورود ترکیه به جبهه ضد داعش مهمترین عوامل سقوط این سازمان تروریستی است

سایت خبری العکاظ عربستان در مقاله ای ورود ترکیه به جبهه ضد داعش و کشته شدن فرماندهان رده اول داعش را از مهمترین عوامل سقوط این سازمان تروریستی برمی شمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مقاله ای بامداد امروز در سایت خبری العکاظ عربستان منتشر شد که  پس ازبیان تاریخچه داعش؛ رشد سریع و ناگهانی این گروه تروریستی را تنها عاملی می داند که جامعه بین المللی را از واکنش سریع نسبت به آن بازداشت.

این روزنامه ورود ترکیه به جبهه ضد داعش و کشته شدن فرماندهان رده اول داعش را از مهمترین عوامل سقوط این سازمان تروریستی برمی شمرد.

در ادامه نوشت: “حال که داعش آخرین نفس های خود را می کشد این سوال مهم باقی می ماند که داعش حتی پیشرفته ترین کشور های امنیتی جهان در قلب اروپا را هدف قرار داد در حالی که ایران به دور از اعمال تروریستی اش باقی ماند. با اینکه می دانیم داعش در دیالی که نزدیک به مرزهای ایران است بیش از یک سال حضور داشت بی آنکه ایران را نگران کند”.

به نظر می رسد حامیان داعش  با سقوط آن توسط جبهه مقاومت در صدد مصادره این شکست به نفع خود در افکار بین الملل هستند. ورود ائتلاف غربی به صحنه نبرد به نوعی تطهیر خود از جنایات این گروه است.

حامیان اصلی این گروه قدرت ایران در حفظ امنیت مرزهای خود را دستاویزی برای اتهام های مضحک خود قرار داده اند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff