ورود به جزیره کیش بدون ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر نیست
+ پ -
ورود به جزیره کیش بدون ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر نیست
دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه اعلام کرد:

ورود به جزیره کیش بدون ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر نیست

دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه گفت: طبق مصوبه که در جزیره کیش اعلام گردیده مسافران و گردشگرانی که قصد دارند وارد کیش شوند مدارک شناسایی خودشان را به همراه داشته باشند که در این صورت ورود به کیش امکان پذیر نیست .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ، مصطفی اقتداری دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه امروز در آخرین جلسه شورای اداری بندرلنگه در سال ۹۴ در تشریح عملکرد ستاد اجرایی سفرهای نوروزی در شهرستان گفت : تسهیلات سفرهای نوروزی تمام ظرفیت خود را با همکاری و پشتیبانی سایر ادارات و نهادها برای میزبانی از مسافران نورزوی به کار گرفته‌ است که شامل کمیته‌هایی امنیت ، حمل نقل ، ارزیاب سوخت , اسکان ، آمار و اطلاع رسانی ، بهداشت و درمان ، فرهنگی و مذهبی و صنایع دستی می باشد.

 

وی افزود: ۸ سازه امنیتی توسط کمیته امنیت در جهت برقراری نظم و امنیت مسافران نوروزی در شهرستان تعبیه شده است که این سازه ها در شهر های بندرچارک ، بندرکنگ و بندرلنگه مستقر می باشند.

 

دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه از آمادگی ۱۰۰ درصدی کمیته حمل نقل خبر داد و عنوان کرد: آسفالت معابر ، خط‌کشی جاده ، نصب علایم راهنمایی و رانندگی و همچنین در حمل نقل دریایی آماده سازی ۷ هزار و ۶۰۰ صندلی جهت جابجایی مسافر و انتقال یک‌هزار و ۵۱۰ خودرو با ۴۴ فروند شناور در روز را از طریق سه بندر شامل بندرلنگه، چارک و آفتاب به مقصد جزیره کیش همراه با نجات غریق و ایستگاه‌های شناورهای ناجی در نظر گرفته شده است.

 

 

اقتداری اضافه کرد: در بحث اسکان مسافران، شهرداری‌های بندرلنگه و کنگ با نصب چادر در پارک‌های دولت ، کوثر و خلیج فارس آماده ارائه کامل خدمات هستند که برای اسکان فرهنگیان ۳۰ مدرسه و ۱۵۹ کلاس درس در لمزان ، بندرلنگه و چارک مجهز به تمام امکانات رفاهی آماده گردیده است .

 

وی با اشاره به کشیک نوروزی اصناف در ایام نوروز گفت: مجمع امور صنفی تمامی اقدامات را برای ذخیره‌سازی مواد غذایی وکالاهای اساسی و ثبت قیمت‌ها و اعلام لیست کشیک نوروزی انجام داده است که در این ایام فروش فوق العاده با ۱۵ درصد تخفیف در ۱۰ نقطه شهرستان ارائه می گردد .

 

دبیر ستاد اجرای سفرهای نوروزی بندرلنگه در ادامه بیان کرد : تعزیرات حکومتی نیز بدون نوبت تخلفات صنفی را رسیدگی و بررسی می‌کند و همچنین کمیته بهداشت نظارت کافی بر عرضه هرگونه محصولات غذایی را در این ایام بر عهده دارد و داشتن کارت و تاییدیه بهداشت نیز برای عرضه و تهیه غذا در اماکن اقامتی الزامی است.

 

اقتداری در پایان تاکید کرد : طبق مصوبه که در جزیره کیش اعلام گردیده مسافران و گردشگرانی که قصد دارند وارد کیش شوند مدارک شناسایی خودشان را به همراه داشته باشند که در این صورت ورود به کیش امکان پذیر نیست .

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff