ورزش روستای مازغ بالا میناب رو به نابودی است
+ پ -
ورزش روستای مازغ بالا میناب رو به نابودی است
اندر احوالات ورزش روستای مازغ بالا میناب؛

ورزش روستای مازغ بالا میناب رو به نابودی است

روستای مازغ بالا شهرستان میناب از نظر استعدادهای ورزشی یکی ازروستاهای موفق در زمان‌های گذشته بوده که باهمت و ازخودگذشتگی‌های ورزشکاران مخصوصا در رشته فوتبال و والیبال یکی از پدیده‌های شهرستان میناب بوده که اکنون متاسفانه به دلایل ضعف مدیریتی مسئولین روستا رو به نابودی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اسحق رنجبری یکی از اهالی روستای مازغ بالا شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به شرایط بد نامناسب ورزش در روستای مازغ بالا شهرستان میناب؛ اظهار کرد: روستای مازغ بالا از نظراستعدادهای ورزشی یکی ازروستاهای موفق در زمان‌های گذشته بوده که با همت و از خود گذشتگی‌های ورزشکاران مخصوصا در رشته فوتبال و والیبال یکی از پدیده‌های شهرستان میناب بوده که اکنون متاسفانه به دلایل ضعف مدیریتی مسئولان روستا رو به نابودی است.

وی با بیان اینکه باشگاه وحدت والیبال روستا به کلی نابود و فوتبال روستا در حال ریزش است؛ افزود: ورزش این روستا با وجود استعدادهای درخشان در حال نابودی است.

رنجبری گرایش جوانان به تیم های فوتبال روستاهای اطراف را یکی از معضلات ورزشی این روستا عنوان کرد.
وی بیان داشت: تحقیر و بدرفتاری و احترام قائل نبودن مسئولین تیم  با بازیکن‌ها یکی دیگر از این مشکلات است و بی اعتمادی اهالی روستا و بازیکنان نسبت به مسئولین ورزش دست به دست هم داده تا ورزش این روستا افت کند.

رنجبری خاطرنشان کرد: از مسئولان استان تقاضا داریم به مشکلاتی که گریبانگیر ورزش این روستا شده است رسیدگی کنند چرا که بدون شک ورزش تنها عامل شادابی جوانان در روستاها است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff