ورزش راندمان کار پرسنل ادارات را بالا می برد
+ پ -
ورزش راندمان کار پرسنل ادارات را بالا می برد

فرماندار شهرستان سیریک گفت: ورزش راندمان کار پرسنل ادارات را بالا می برد و در راستای نشاط و شادابی و تندرستی کارکنان و آمادگی جسمانی و تقویت جسم و روح و روان کارکنان فرمانداری سیریک۸ ساعت ورزش گروهی را در طول هفته انجام می دهند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی  ،افزود: ورزش کسالت و تنبلى را از انسان دور می کند و نشاط و شادابى را در انسان تقویت می کند و انسان را  براى انجام کارها و وظایف فردى و اجتماعى آماده و حتی  اخلاق انسان  را بهبود مى بخشد.

 

مبارکی با بیان اینکه همه کارمندان و مدیران دستگاهها و نهادهای اجرایی باید برای سلامت خود ورزش را در دستور کار قرار دهند اظهار داشت: بدنبال راهکاری عملی و تشویقی برای  ملزم کردن کارمندان ادارات و نهادها برای انجام ورزش و ایجاد نشاط و شادابی و تندرستی میان آنها  هستیم.

 

وی ابراز داشت: ورزش عاملی است که روحیه شجاعت ، از خودگذشتگى ، مبارزه با ظلم و ظالم ، دفاع از مظلوم را در انسان تقویت نموده و  اراده انسان را برای انجام فعالیت ها  قوى  و مستحکم مى سازد.

 

مبارکی تصریح نمود: ورزش  کمک شایانى به ایجاد و تقویت سلامتى جسمانى و روانى انسان مى کند و افرادى که با روش صحیح ورزش مى کنند و یا داراى کارهاى باتحرک مى باشند سالم تر هستند و عمرشان از افرادى که کارهاى بدون تحرک دارند نیز بیشتر است.

 

انتهای پیام/ق

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff