ورزش بدیمنتون بستک با کمک خیرین اداره می شود/ حضور بدمینتون بازان در مسابقات کشوری نیازمند اعتبار است
+ پ -
ورزش بدیمنتون بستک با کمک خیرین اداره می شود/ حضور بدمینتون بازان در مسابقات کشوری نیازمند اعتبار است

رئیس هیات بدمینتون بستک گفت: ورزش شهرستان به دلیل عدم برنامه ریزی درست با کمک خیرین اداره می شود می چرخد و اکنون برای اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری نیازمند تامین اعتبار هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ خلیل رحیمی، رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه با بیان اینکه ورزش شهرستان نیاز به حمایت عملی مسئولین دارد و با حرف و برنامه ریزی روی کاغذ ورزش شهرستان پیشرفت نخواهد کرد،گفت:ورزش شهرستان به دلیل عدم برنامه ریزی درست، با کمک دیگران می چرخد یعنی هر تیم برای حضور در مسابقات، باید برای تامین هزینه های خود روش گدایی را پیشه کند تا شاید با جمع کردن اندک اندک هزینه از چندین نفر پول بیمه و حق شرکت در مسابقه را جمع کند.

رحیمی  اکنون برای اعزام ورزشکاران بدمینتون باز بانوان خود، دل پری از بی مهری و عدم حمایت مسئولین، خیرین و شرکت ها دارد بیان کرد:بدمینتون شهرستان علیرغم کسب رتبه اول در سطح استان در چند سال متوالی، متاسفانه برای اعزام کشوری و استانی فقط برای هزینه رفت و آمد باید از چندین نفر گدایی کنیم تا پس از دست رد به سینه زدن تعدادی، بالاخره یکی یا دو نفر مبلغی کمک کنند آن هم با منت.

رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک اظهار کرد: خیرینی که مسجد های مجلل می سازند می توانند به هیات های ورزشی کمک کنند و یا طبق قانون شرکت ها می توانند بجای پرداخت مالیات به ورزش کمک کنند ولی حاضر به انجام این کار نیستند.

وی افزود: همه فکر می کنند حمایت از ورزش فقط وظیفه اداره ورزش و جوانان است که با توجه به گستردگی جامعه ورزش در رده ها و رشته های گوناگون در قسمت آقایان و بانوان، برای این اداره مقدور نیست که همه را پشتیبانی کند.

رحیمی با بیان اینکه حتی برای استفاده از اماکن ورزشی هم ادارات دیگر از ما شهریه می گیرند و در شهر بستک بدلیل نداشتن سالن، بدمینتون خواهران تعطیل شد،گفت: اگر مسئولین برای اعزام ورزشکاران فقط هزینه رفت و آمد آنان را تقبل کنند، هزینه غذا و سایر هزینه ها را خود ورزشکاران مثل قبل برعهده خواهند گرفت.

وی با اشاره به سه سال قهرمانی متوالی استان در قسمت بانوان در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و حضور سه سال متوالی ورزشکاران در مسابقات کشوری اظهار کرد: در سال جاری مسابقات کشوری در شهرهای سمنان و کرمانشاه را پیش رو داریم و در حال حاضر برای دو اعزام استانی و دو اعزام کشوری فقط دو میلیون نیاز داریم.

رحیمی یادآور شد: شرکت در کلاس مربیگری داوری برای آقایان در لیگ استان، برگزاری سالانه ۱۰ دوره مسابقات داخل شهرستانی به مناسبت های مختلف، برگزاری مسابقات قرآنی، انجام برنامه های فرهنگی و کلاس های درسی و اردو از برنامه های سالانه این هیات است و این هیات یکی از سه هیات برتر استان می باشد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff