ورزشکاران هرمزگانی همواره مطیع فرامین رهبری هستند
+ پ -
ورزشکاران هرمزگانی همواره مطیع فرامین رهبری هستند

مهندس منصور دانشور رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان هرمزگان ورزشکاران هرمزگانی را مطیع فرامین رهبری دانست و حماسه ۹دی را همبستگی ملت و نظام برای حفظ ایران اسلامی معرفی نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ورزش۵: مهندس منصور دانشور رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان هرمزگان با حضور در تجمع ۹ دی گفت: ورزشکاران استانمان به خصوص دوستان ما در رشته کونگ فو ضمن گرامی داشت حماسه ۹ دی، با حضور در این تجمع حماسی در روز بصیرت تجدید میثاق خود را با ولایت اعلام می دارند و مشت محکی بر دهان دشمنان خواهند کوبید.

 

hormoz-ir_009

وی با اشاره به تعظیم و تکریم مقام شامخ شهیدان و جانبازان عرصه های مبارزه با فتنه گران ۸۸ ، خاطر نشان کرد: نهم دی ۸۸، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود که مردم غیور ایران برای چندمین بار با حرکتی خودجوش، متکی بر ایمان و اراده الهی و برخاسته از بصیرت، و با حمایت از دین و آزادگی، با ولی زمان تجدید پیمان کردند.دانشور در ادامه عنوان کرد: روز ۹ دی در حقیقت روز پاسداری ملت مسلمان ایران از آرمان های والای امام راحل، شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، که در آن امت بصیر ایران گوش به فرمان مقام عظمای ولایت، همیشه در صحنه حضوری آگاهانه دارند.

رئیس هیات کونگ فو استان هرمزگان اظهار کرد: در این مسیر پر افتخار جامعه ورزشی و جوانان، پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان و ورزشکاران پیرو خط امام و رهبری همچون تمام حماسه های گذشته، تا آخرین نفس خواهند ایستاد.

وی تصریح کرد: ملت شریف ایران و پهلوانان عرصه بصیرت، تا آمدن آخرین خورشید امامت، خود را سرباز انقلاب و مطیع رهبری می دانند و به جهان خواران خطاب می کنند که تاریکی کفر، نه با ترور و نه با تحریم، نخواهد توانست نور ایمان را خاموش کند و این همه بد طینتی تنها چهره ی کریهتان را آشفته تر خواهد نمود.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff