ورزات اطلاعات چشم بینا و بیدار نظام است
+ پ -
ورزات اطلاعات چشم بینا و بیدار نظام است

امام جمعه بندرخمیر اظهار کرد:وزارت اطلاعات چشم بینا و بیدار نظام است که فتنه ها، بحران ها و گرفتاری های مختلفی که بر این مملکت وارد شده را مدیریت و خنثی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،  به نقل از لوار  ، حجت الاسلام و المسلمین جهانگیری، امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن تبریک سالروز پیروزی حزب الله بر رژیم صهیونیستی در جنگ ٣٣روزه گفت : این روز ، روز مقاومت اسلامی است ، جادارد که همواره به این موضوع توجه داشته باشیم آنچه تا به امروز رژیم صهیونیستی و اربابان ابر قدرتشان را برای رسیدن به اهداف شوم و شیطانیشان محروم کرده است.

وی افزود: نه تنها مذاکره دولت های اسلامی و نه حمایت های سران دولت های ادعایی و سران برخی از کشور های اسلامی بلکه در قضیه فلسطین و لبنان و موضوع عراق ، سوریه و یمن و ان شاء الله در بحرین آنچه مورد توجه است بیداری اسلامی و مقاومت اسلامی ، برای رسیدن به اهداف خدا پسندانه و انسانیشان است .
خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با وزیر اطلاعات و معاونین و تجلیل و تکریم معظم و له با این مجموعه پرتلاش داشتند ، اظهار کرد : مقام معظم رهبری نسبت به مجموعه اطلاعات تحلیلی بسیار زیبا به کار بردند و فرمودند : ورزات اطلاعات پوسته سخت نظام است و به هیچ وجه نباید آسیب ببیند ؛در مشکلات مختلفی که به این مملکت تحمیل شد این سختی و این موقعیت وزارت بسیار موثر بر همه روشن شد.
جهانگیری در ادامه افزود : در فرمایش دیگری از این وزارتخانه را به عنوان چشم بینا و بیدار نظام مطرح فرمودند ، که انصافا در فتنه ها و بحران ها و گرفتاری های مختلف که بر این مملکت تحمیل شد و واقعا این چشمان بینا و بیدار مدیریت و خنثی نمودند .

وی در ادامه به توصیه های مقام معظم رهبری اشاره نمود و تصریح کرد : آنچه ضامن این همه تقدیر و اقتدار در برابر دشمنان بوده تا کنون بعد معنوی این قضیه است .
امام جمعه شهرستان بندر خمیر یادآور شد : آنچه ضامن پیروزی ملت ما در نظام ستم شاهی بود ، وحدت و وعده های امام و ایمان بود ، این سه رکن اساسی بود که همه بر می گردد به یک رکن که همان ایمان است. صلابت امام بر اساس ایمان بود ، وحدت مردم بر محور ایمان و معنویت بود .

جهانگیری با تاکید بر مسئله ایمان و معنویت خاطر نشان کرد : توجه به مسائل معنوی ، ایمان و تقوا و تلاش در این زمینه به یک یا چند اداره خاص نیست ، یک وظیفه مشترک بدانیم و هر کس در مسئولیت و مجموعه ای که هست در تقویت این رکن که ضامن عزت و اقتدار ما در جامعه است تلاش کند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff