وحدت میان مسلمانان یک اصل برای بقای جامعه است
+ پ -
وحدت میان مسلمانان یک اصل برای بقای جامعه است

مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه حاجی آباد با اشاره به هفته وحدت و ضرورت دوری مسلمانان از تفرقه، خاطرنشان کرد: وحدت میان مسلمانان یک اصل برای بقای جامعه است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام کاظم موئینه، نماینده ولی فقیه در سپاه حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم شهرستان حاجی آباد ضمن تبریک ایام الله ولادت حضرت محمد (ص) وهمزمانی با هفته وحدت به همه انسانهای مومنی که دغدغه دنیای اسلام را دارند، اظهار کرد: انسان با دیدن اختلافاتی که بین مسلمانهاست دلش به درد می آید زیرا هر روز صدها نفر در ممالک اسلامی از سوریه وعراق گرفته تا یمن و بحرین به خاک و خون کشیده می شوند.

وی افزود: یک عده در جهان پول خرج می کنند برای نابودی اسلام و مسلمانان را به جان هم انداخته اند واز جهت دیگر با پوشش خبری این کشتارها موجی از اسلام هراسی را در جهان به راه انداخته اند که کسی سراغ راه هدایت یعنی اسلام نیاید.

 موئینه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) اظهار تاکید کرد: دنیای اسلام نیاز دارد به روی آوردن به اندیشه، تفکر عادت کردن به اندیشیدن و اینکه مسلمانان مسائل را درست تحلیل کنند و دنیای اسلام امروز به شناختن حقیقی جبهه دشمن امت سلامی احتیاج دارند.

وی بیان کرد: دشمن می خواهد شیعه و سنی را به جان هم بیاندازد واز آن طرف هم وهابیتی که از طرف آمریکایی ها تجهیز می شود با رسانه های روز دنیاو سلاحهای مدرن با توهین به شیعیان و قتل عام زن و کودک شیعه احساسات امت اسلامی را بر می انگیزد.

نماینده ولی فقیه در سپاه حاجی آباد با بیان اینکه رسول خدا (ص) الگویی برای کسانی است که امید به رحمت خدا داشته و در سایه اعتقاد به روز آخرت زندگی می‌کنند، افزود: پیامبر اسلام(ص) از حج‌الوداع مسلمانان را به رعایت حقوق یکدیگر و دوری از اخلاق جاهلیت و برابری و برادری فراخواند و همواره بر برادری میان مسلمانان تأکید داشتند.

 موئینه ادامه داد: نبی مکرم اسلام بر اخوت و مساوات میان مسلمانان تأکید داشت زیرا در اسلام و تعالیم الهی مومنان با یکدیگر برادرند و گرامی‌ترین افراد در نزد خداوند با تقواترین آنها است.

وی با اشاره به هفته وحدت و ضرورت دوری مسلمانان از تفرقه، خاطرنشان کرد: وحدت میان مسلمانان یک اصل برای بقای جامعه است اما متأسفانه اختلاف و برادرکشی مسلمانان در کشورهای پیرامونی ایران زیاد شده و این ناشی از توطئه‌های دشمنان اسلام و دشمنان ملت‌های مسلمان است که بسیار دردناک است و یکی از اهداف جهان اسلام اتحاد و وحدت در بین مسلمانان است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff