وحدت مهم ترین عامل امنیت،آرامش و توسعه در کشور
+ پ -
وحدت مهم ترین عامل امنیت،آرامش و توسعه در کشور
مدیر حوزه‌ی علمیه‌ بندرعباس؛

وحدت مهم ترین عامل امنیت،آرامش و توسعه در کشور

مدیر حوزه‌ی علمیه‌ بندرعباس اظهارداشت: تفرقه و جدایی جز ذلت و از دست رفتن سرمایه های اسلامی ثمر دیگر ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین روح الله اولیائی، مدیر حوزه‌ی علمیه‌ بندرعباس؛ درگفت و گو با خبرنگار رفتارنیوز، به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت گفت: وحدت مهم ترین عامل امنیت، آرامش و توسعه در کشور می‌باشد که ان شاءالله با شاهد بودن اتحاد و برادری بیشتر، این مهم جهانی و فراگیرتر خواهد شد.

مدیر حوزه‌ی علمیه‌ بندرعباس، درباره اخوت و برادری بین مسلمانان جهان در پیشرفت جوامع اسلامی اظهارداشت: تفرقه و جدایی جز ذلت و از دست رفتن سرمایه های اسلامی ثمر دیگر ندارد و هر چه اخوت و برادری بین مسلمانان جهان بیشتر باشد زمینه های پیشرفت جوامع اسلامی نیز فراهم می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین اولیائی هفته وحدت را یادگار حضرت امام خمینی(ره) خواند و بیان کرد: هفته پرشکوه وحدت یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است که با هوشیاری و زمان شناسی بسیار دقیق نیاز جامعه را تشخیص داده و هفته ای را به نام هفته ی وحدت نام گذاری کردند تا در این هفته مسلمانان بیش از بیش به تقویت برادری در بین خود بپردازند.

وی از مهمترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی، وحدت و انسجام مسلمانان معرفی نمود و افزود: وحدت و انسجام از مهمترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی است و در واقع انقلاب اسلامی نمونه بارز و کاملی از اتحاد، همدلی و یکپارچگی مسلمانان اعم از شیعه و سنی و همچنین اتحاد اقوامم مختلف در جهان اسلام می‌باشد.

مدیر حوزه‌ی علمیه‌ بندرعباس توجه ویژه به اشتراکات و نکات وحدت آفرین بین مسلمانان اشاره نمود و خاطرنشان کرد: امروز با وجود هجمه ها و دشمنی های متعدد با اسلام و مسلمین همه مسلمانان شیعه و سنی باید به اشتراکات و نکات وحدت آفرین تکیه کنند و همه وظیفه دارند راه هرگونه اختلاف افکنی و تفرقه را ببندند و مانع سوء استفاده دشمنان شوند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff