وحدت مسلمانان مانع تعرض مستکبرین به دنیای اسلام است
+ پ -
وحدت مسلمانان مانع تعرض مستکبرین به دنیای اسلام است

امام جمعه میناب گفت: اگر وحدت در بین امت اسلامی حاکم باشد مستکبرین هرگز جرات ریختن خون مسلمانان بیگناه را نخواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب،حجت الاسلام المسلمین میرزا حسین معتمدی فر در حاشیه برگزاری همایش علمای شیعه و سنی گفت: جامعه اسلامی با پیروی از فرامین الهی و وحدت واحده به کمالات و اهدافش خواهد رسید.

خطیب جمعه میناب افزود: امت اسلامی باید امت مسلم و تسلیم محض اوامر الهی و امت قائمه یعمنی امتی مقاوم در مقابل سختیها و امت مقتصده و اعتدال بعنوان یکی از بارزترین ویژگی در خود داشته باشد چرا که شرط رسیدن به امت ها وحدت است.

وی وحدت امت اسلامی و مسلمانان جهان را برای شکست استکبار ضروری دانست و بیان داشت: وحدت به این معنی نیست که شیعه سنی و سنی شیعه شود بلکه وحدت باید در مقابل دشمنان اسلام داشته باشیم زیرا دشمنان و مستکبرین نمی خواهند اسلام در دنیا حاکم شود.

معتمدی فر تا کید کرد:  اگر وحدت در بین امت اسلامی حاکم باشد مستکبرین هرگز جرات ریختن خون مسلمانان بیگناه را نخواهند داشت و جهان اسلام سراسر آرامش و امنیت ساطع خواهد شد.

امام جمعه میناب  اذعان داشت: متاسفانه آمریکا و هم پیمانانش توسط حاکمان سعودی با کشتار فجیع مسلمانان بی گناه به اهداف خود که همان نابودی اسلام و مسلمین است با صرف هزینه های هنگفت گام برداشته اند.

 

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام امروز تلاش زیادی جهت تخریب کردن چهره اسلام را دارند و هر کم کاری از جانب مسلمانان را به اسلام نسبت می دهند و می گویند دین اسلام دین ناکارآمدی است در صورتی که بسیاری از اکتشافات امروز بشر در قرآن آمده و از قرآن استخراج شده است.

 

معتمدی فر گفت: امروزه با وجود بابرکت و معنوی رهبری مقتدر و حکیمی مانند امام خامنه ای(مدظله العالی)بعنوان سکاندار انقلاب اسلامی و حاکم شدن وحدت اسلامی در دنیا هیچ یک از اهداف دشمن در منطقه به سرانجام نخواهد رسید و تمامی توطئه ها نسبت به شکستن وحدت مسلمین به خوشان باز گردانده خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff