وحدت شیعه و سنی عامل گسترش بیداری اسلامی در جهان است
+ پ -
وحدت شیعه و سنی عامل گسترش بیداری اسلامی در جهان است
رئيس شوراي روحانيت اهل سنت بندرلنگه:

وحدت شیعه و سنی عامل گسترش بیداری اسلامی در جهان است

رئیس شورای روحانیت اهل سنت شهرستان بندرلنگه بابیان اینکه دشمن همیشه درصدد تفرقه‌افکنی در بین مسلمانان است تصریح کرد: باوجود وحدت شیعه و سنی در ایران، بیداری اسلامی در جهان گسترش پیداکرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛شیخ محمد صدیق بهجت” رئیس شورای روحانیت اهل سنت شهرستان بندرلنگه در گفتگو با مروارید نیوز با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت گفت: دشمنانی که به دنبال تفرقه در بین مسلمانان هستند هفته وحدت باعث شده این همبستگی قوت بگیرد و مکر دشمنان به خودشان برگردد..

 

وی افزود: پیام اصلی این هفته این است که همه مسلمانان اعم شیعه و سنی باهم برادر و ید واحد باشند و دشمن را بشناسند و به پیام قرآن عمل کنند.

 

رئیس شورای روحانیت اهل سنت شهرستان بندرلنگه بابیان اینکه دشمن همیشه درصدد تفرقه‌افکنی در بین مسلمانان است تصریح کرد: باوجود وحدت شیعه و سنی در ایران، بیداری اسلامی در جهان گسترش پیداکرده است و منتظر آن روزی هستیم که مسلمانان ید واحد شوند و برعلیه دشمنان اسلام برخیزند.

 

وی اضافه کرد: دشمن به دنبال افراد تندرو است که به‌وسیله آن در بین مذاهب اختلاف‌افکنی کنند و در اینجا نیاز است علماء هوشیار و بصیرت  داشته باشند و زمانی کشورهای اسلامی به وحدت می‌رسند که در بین آن‌ها افراط‌وتفریط نباشد.

 

شیخ محمد صدیق بهجت در باب اهل‌بیت (ع) گفت: اهل‌بیت و سنت پیوسته است و احترامی که به اهل‌بیت (ع) رسول اکرم در بین اهل سنت است بر هیچ‌کس پوشیده نیست، و محبت به اهل رسول اکرم واجب است و همان‌قدر که پیامبر را دوست داریم اهل‌بیت ایشان هم دوست داریم.

 

رئیس شورای روحانیت اهل سنت شهرستان بندرلنگه  خود یادآور شد: اگر می‌خواهیم وحدت در بین ما حفظ شود باید به کلام خدا عمل کنیم چراکه در قران آمده است مؤمنین باهم برادرند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff