وحدت بین مسئولان و اقشار مردم آبادانی کشور را بهمراه دارد
+ پ -
وحدت بین مسئولان و اقشار مردم آبادانی کشور را بهمراه دارد

فرماندار جاسک گفت: بهترین و مؤثرترین راه برای رسیدن به پیشرفت و آبادانی، وحدت بین مدیران و مسئولان و همچنین تمامی اقشار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  مکران نیوز محمد احمدی در جلسه شورای اداری در جمع مدیران شهرستان جاسک گفت: آمار صحیح سبب برنامه ریزی صحیح که توسعه کشور را در پی خواهد داشت. و در دنیا ، تصمیمات و برنامه ریزی ها برای آبادانی و توسعه بر مبنای آمار، ارقام واطلاعات صحیح صورت می گیرد.

فرماندار جاسک بیان کرد: امروز ملت ما در مقابل ابرقدرت های دنیا قد علم می کنند و محکم در مقابل آن می ایستند از برکات وجود و راهنمایی های رهبری مقتدر، آگاه و هوشیار، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای است.

مهندس احمدی تاکید کرد: همه ما  باید این مسئولیت را به عنوان یک فرصت و یک امانت در خدمت نظام و در تبیین، تشریح و اهداف نظام، منویات مقام معظم رهبری و همچنین سیاست های دولت محترم تدبیر و امید بتوانیم خدمت گذار خوبی برای مردم باشیم.

فرماندار جاسک در خصوص توسعه و پیشرفت شهرستان جاسک تأکید کرد و گفت: بهترین و مؤثرترین راه برای رسیدن به پیشرفت و آبادانی، وحدت بین مدیران و مسئولان و همچنین تمامی اقشار است چرا که با یکپارچگی و یکی شدن میتوان از سد تمامی مشکلات و ناگواری ها در یک پروسه زمانی کوتاه گذشت و باید از ایجاد هرگونه تفرقه و دو دستگی پرهیز کنیم تا جامعه ای آباد و به دور از هرگونه تنش داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff