وحدت احرار را باید در میدان عمل دنبال کنیم

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان بیان کرد: امروز همه ما اعضای جامعه اسلامی باید موضوع وحدت احرار را در میدان عمل دنبال کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمدرضا باوقار رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در همایش بزرگ هفته وحدت اسلامی در قشم، گفت: وحدت اسلامی از ضرورت های امروز جامعه اسلامی و جهانی است.

وی افزود: تجربه قرن‌های گذشته همواره نشان‌دهنده موضوع  وحدت بوده و تاریخ گویای این است که هرگاه امت اسلام در کنار هم قرار گرفتند به سمت عزت و اقتدار رفتند.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان اظهار کرد: از طرف دیگر هر زمان امت اسلامی به سمت تفرقه رفتند شکست و نابسامانی ایجاد شد و در دهه های اخیر شاهد بودیم که در منطقه که چه فشاری بر اسلام آمد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر باوقار در پایان خاطرنشان ساخت: امروز امیدواریم جامعه اسلامی وحدت احرار را در میدان عمل دنبال کند؛ وحدتی نه از سر اجبار؛ بلکه براساس باور به آن برسیم و به آن عمل کنیم.

براساس این گزارش، همایش هفته وحدت با حضور علی درویش‌پور، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت‌الاسلام سیدعبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه و نماینده سرپرست حجاج ایرانی، حجت‌الاسلام هادی اکبری، مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام  والمسلمین دکتر محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، امامان جمعه شیعه و اهل سنت شهر قشم و دیگر مسؤولان و علمای شیعه و اهل سنت هرمزگان و قشم در شهر لافت قشم برگزار شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/