وجود مدیری خلاق باعث شکل گیری آموزش و پرورشی هم دل شده است
+ پ -
وجود مدیری خلاق باعث شکل گیری آموزش و پرورشی هم دل شده است
امام جمعه حاجی آباد عملکرد آموزش و پرورش

وجود مدیری خلاق باعث شکل گیری آموزش و پرورشی هم دل شده است

امام جمعه حاجی آباد عملکرد آموزش و پرورش این شهرستان را در ابعاد آموزشی و بخصوص تربیتی ستودنی دانسته و بیان داشت : وجود مدیری خلاق و توانا در راس آموزش وپرورش باعث شکل گیری چنین مجموعه ای هم دل و هم زبان شده است.

به گزارش هرمز به نقل از  پیارم شهرستان حاجی آباد همزمان با آغاز هفته شورای آموزش و پرورش امام جمعه حاجی آباد با حضور در اداره آموزش و پرورش و دیدار با مدیر و پرسنل آموزش و پرورش، ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش عملکرد آموزش و پرورش این شهرستان را در ابعاد آموزشی و بخصوص تربیتی ستودنی دانسته و گفت : وجود مدیری خلاق و توانا در راس آموزش وپرورش باعث شکل گیری چنین مجموعه ای هم دل و هم زبان شده است.

حجت الاسلام مختاری تصریح نمود : آموزش و پرورش حاجی آباد یک مجموعه خدوم است که در این سنوات اخیر ما شاهد توفیقات مکرری از جانب این عزیزان چه در عرصه های آموزشی و چه در عرصه های تربیتی بوده ایم .

وی افزود : با توجه به تمامی تنگناها و مشکلات اقتصادی پیش آمده مدیریت آموزش وپرورش این شهرستان تمام همت خود را صرف این کرده اند که در عرصه تعلیم وتربیت خللی به برنامه های آموزش و پرورش بوجود نیاید.

پدر معنوی شهرستان حاجی آباد یادآورشد: این همت والا و هم دلی و هم زبانی صورت گرفته زمینه ساز و بستر برکات بعدی را فراهم خواهد نمود.

در ادامه این دیدار امام جمعه شهرستان به اتفاق اعضاء شورای معاونین در محل سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش در جمع معاونین و مربیان پرورشی و مشاوران مدارس شهری و روستایی شهرستان حاجی اباد حاضر گردید و پس از سخنرانی با اهداء لوح سپاس از کلیه معاونین و مربیان پرورشی و مشاوران تجلیل بعمل آورد.

انتهای پیام/ح

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff