وجود شهدا با نفوذ دشمن مقابله می کند/یاد شهدا پایداری ایران در برابر استکبار را به وجود آورد

+ پ -
وجود شهدا با نفوذ دشمن مقابله می کند/یاد شهدا پایداری ایران در برابر استکبار را به وجود آورد

رنیس کمیته تفحص ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به برکت وجود شهدا در جامعه ایران اسلامی گفت:وجود شهدا با نفوذ دشمن مقابله می کند و یاد آنها پایداری ایران در برابر استکبار را به وجود آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسبان خبر؛سردار باقرزاده رنیس کمیته تفحص ستادکل نیروهای مسلح در مراسم تشییع وخاکسپاری ۲ شهید گمنام در جزیره لاوان گفت:اینکه ملت ایران عزیز است ودر مقابل تهدیدات دشمن نفوذ ناپذیر است از وجود شهداست.

 

سردار باقرزاده با قدردانی وتجلیل از شهدا گفت:شهدا درس آزادگی وعزت را به تأسی از سالار شهیدان به ما می دهند وآنها گمنام نیستند و یاد و خاطره آنها همیشه جاودان است و موجب پایداری مردم در مقابل استکبار و استحکام نظام جمهوری اسلامی می شود.

 

رنیس کمیته تفحص ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد:گلزار شهدای جزیره لاوان یک حرم است ویادمان شهدای گمنام نیز یک حرم ونقاط بین این دو حرم بین الحرمین می شود که جزیره را عطر خود متبرک می کنند.

 

وی با قدردانی از حضور پرشور کارکنان خدوم شرکت نفت در تشییع وخاکسپاری شهدای گمنام گفت:این کارکنان خون حیات اقتصادی کشور را به پیکره جامعه تزریق می کنند،همانطوری که شهدای ما خون خود را برای حیات معنوی یک ملت نثار کردند.

 

سردار باقرزاده با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درباره زنده نگه داشنم یاد شهدا تصریح کرد:تکریم شهیدان به این است که ملت ایران دربرابر بیگانگان سرتعظیم خم نکند وذلت نپذیرد.همانگونه که شهدای ما در برابر دشمنان تسلیم نشدتد.

 

رئیس حفظ اثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس شهید را نماینده حق دانست وافزود:شهدا آمده اند تا ما را با حق آشنا کنند ودر صحنه جنگ است که حق وحقیقت نمایان می شود ولی در زمان صلح همه خود را دوستدار حق می دانند درصورتی که در سختی ها وشدائد است که دوستان حق وباطل مشخص می شوند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff