وجود امام عصر برای تمام مسلمانان و همه ادیان الهی است
+ پ -
وجود امام عصر برای تمام مسلمانان و همه ادیان الهی است

امام جمعه سیریک گفت: وجود امام عصر برای همه می باشد برای شیعه ، سنی و همه ادیان الهی است و همه ادیان الهی به نوعی اعتقاد به ظهور منجی و امام زمان دارند .

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی هرمز به نقل از  آذینی، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری در آئین حضور در مراسمات جشن نیمه شعبان در سطح شهرستان و بخش بمانی ضمن تبریک اعیادخجسته و مبارک شعبانیه و میلاد آقا امام زمان افزود: اولا به سهم خودم از همه مردم خوب شهرستان بخاطر برگزاری مراسمات جشن ، ایستگاههای صلواتی و توزیع غذاهای نذری و بسیاری دیگر از برنامه های خوب و درخور شان خجسته نیمه شعبان تشکر و قدر دانی می کنم و از خداوند سبحان برای همه آرزوی سلامتی و سعادت دارم.
وی ابراز داشت: یکی از خصلت های برجسته مادر امام زمان این بود که به خواست و اراده خداوند برای مصون ماندن از شر دشمنان مادر امام زمان نرجس خانم تا لحظه زایمان مشخص نبود ایشان باردار می باشند و این چیزی جزء معجزه الهی برای ما انسان ها نبوده است.
امام جمعه شهرستان سیریک تصریح نمود: آنچه مهم است در زمین خدا باید حجت باشد و این عالم صاحب دارد و انسان خیلی چیزها را متوجه نمی شوند مثلا وفور نعمت در حیات انسان ها وجود آن نعمت را اساس نمی کنیم داشتن اکسیژن هر لحظه یکی از نعمت های خداست که در صورت عدم آن زندگی انسان ها موت می شود.
صفائی حائری خاطرنشان کرد: ما مسلمانان بویژه شیعیان هنور بخوبی وجود امام زمان را نشناختیم و از خدای بزرگ و مهربان خواستاریم که خودش به همه ما قدرت درک و ایمان قوی شناخت رسولش ، نبی اش و حجتش عنایت کند برای اینکه بدون حجت خدا انسان قطعا گمراه خواهد شد.
وی با بیان اینکه ما امام را متاسفانه برای خودمان می خواهیم و این در صورتی است که امام ما را برای خودمان می خواهد نه برای اینکه او به ما نیاز دارد اظهار داشت: وجود امام عصر برای همه می باشد برای شیعه ، سنی و همه ادیان الهی است و همه ادیان الهی به نوعی اعتقاد به ظهور منجی و امام زمان دارند .
امام جمعه شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: آیا ما همان اندازه که پدر و مادر و بچه هایمان را دوست داریم امام زمانمان را دوست داریم این در صورتی می باشد که امام زمان از خودمان به ما بیشتر دوست دارد ولی متاسفانه ما امام را برای خودمان می خواهیم نه خودشان، شاید این تعبیر درستی نباشد ولی واقعیت دارد.
حجه الاسلام صفایی حائری اذعان داشت: عشق به اهل بیت و خدا را باید خیلی شاکر باشیم از این همه نعمت های وافری که خدا برایمان عنایت کرده و آن معصومین که بعنوان یک چراغ و هدایتگری برای راهنمایی بشریت از طرف خداوند متعال برای سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت مبعوث شده اند.
وی در پایان ضمن تشکر و سپاس از حسن تکریم ، احترام و محبت مردم و احساس شرمندگی از همه مردم اضافه کرد: ما مسئولین و خادمین وظیفه داریم آنچه در توان برای رفع مسائل و مشکلات مردم برخوردار می باشیم دریغ نکنیم و تلاش و کوشش وافری برای خدمت به مردم داشته باشیم .
امام جمعه شهرستان سیریک همچنین از مردم خواست با سخاوتمندی و صبر و قناعت در زندگی با تلاشی که مسئولین انجام می دهند به جهت فراوانی مشکلات و کمبودها همکاری و مساعدت لازم داشته باشند تا انشا الله مشکلات به حداقل و با همراهی ملت و دولت برطرف شوند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff