واگذاری شرکت ها به افراد نالایق تیشه بر اقتصاد کشور است/ مدیران آلومینیوم به دنبال ارتباط با شیوخ عرب می باشند
+ پ -
واگذاری شرکت ها به افراد نالایق تیشه بر اقتصاد کشور است/ مدیران آلومینیوم به دنبال ارتباط با شیوخ عرب می باشند

کارمند با سابقه اخراجی آلومینیوم اظهار کرد:کشور ما جایگاه جولان مدیران نالایقی که با فعالیت های اشتباه خود تیشه به ریشه این مملکت میزنند،بلکه حق کارگران زحمت کشی است که با لبیک به فرامین رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به دنبال تجمع اعتراضی پرسنل  مقابل استانداری، داریوش حسینی، از مدیران اخراجی  شرکت آلومینیوم المهدی در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه بیش از ۱۸ سال سابقه کار در این شرکت را داردم، گفت: اکنون بعد از ۱۸ سال سابقه کاری بدون هیچ دلیل و علت منطقی نامه اخراج و عدم نیازم را از سوی مدیران جدید دریافت کرده ام.

 

وی با اشاره به اینکه  ذره ذره خاک کشور را به اسم خصوصی سازی به بیگانگان و نااهلان واگذار می گنند، اظهار کرد: متاسفانه واگذاری شرکت آلومینوم به فردی بوده است که حتی خاک این مملکت را مناسب زندگی همسر و فرزندان خود نمی دانند؛لایق نمی دانند که فرزندانشان با فرزند من به یک مدرسه بروند و درس بخوانند؛ آیا می تان از این افراد انتظار دلسوزی برا کشور را داشت.

 

حسینی اظهار کرد: من نیروی تحصیل کرده ای هستم که برای ارتقا این شرکت از جان خود گذشته ام و شدیدترین سوختگی را در بین پرسنل این شرکت داشته ام اما اکنون صدای ما  به گوش هیچ کس نمی رسید و امروز بعد از گذشت ۱۸ سال سابقه کاری که تنها ۲ سال دیگر به بازنشستگی من باقی مانده بود باید حکم اخراجم را دریافت کنم تا از تمام مزایای بازنشستگی محروم شوم و ادامه زندگی را شرمسار خانواده و فرزندانم باشم.

حسینی ادامه داد: در طول سالیانی که مشغول خدمت در این مجموعه بودم در کنار کار، وقت خود را صرف پژوهش و تحقیق برای نوسازی نمودم و امروز با دنیایی تجربه و توانایی نیروهای امثال من را کنار می گذارند و برای بهسازی به دنبال شیوخ عرب می روند.

 

این نیروی اخراجی معترض تصریح کرد: کشور ما جایگاه جولان مدیران نالایقی که با فعالیت های اشتباه خود تیشه به ریشه این مملکت میزنند نیست بلکه حق کارگران زحمت کش این مرز و بوم است که با لبیک به فرامین رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش نموده اند.

وی یادآور شد: در حال حاضر اقتصاد مقاومتی در این بخش از صنعت کشور  فقط در حد یک شعار باقی مانده است و به جای استفاده از توان نیروهای داخلی قصد ارتباط با شیوخ عرب را دارند و دست به اخراج نیروهای زحمتکش این مجموعه زده اند.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff