واگذاری سهام مؤسسات وابسته به جهاد کشاورزی به ایثارگران وخانواده های شهدای جهادی
+ پ -
واگذاری سهام مؤسسات وابسته به جهاد کشاورزی به ایثارگران وخانواده های شهدای جهادی

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان رودان ار واگذاری سهام مؤسسات وابسته به جهاد کشاورزی به خانواده های شهداء و ایثارگران جهادی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عباس مویدی در گفت و گو با خبرنگار  رودان نیوز؛ اظهار کرد:در راستای اجرای جزء شششم تبصره ۲ بند ۱۲ قانون الحاق بند های ۱۱و ۱۲ قانون فهرست نهاد ها و مؤسسات عمومی و غیر دولتی مصوب ۱۱/۶/۷۶ مجلس شورای اسلامی وزارت جهاد کشاورزی سهام مؤسسه وابسته شامل جهاد نصر،جهاد توسعه و جهاد تحقیقات را به ایثارگران و خانواده های شهدای جهادی مجموعه جهاد کشاورزی واگذار می کند.

 

وی افزود:ایثارگران ،آزادگان ،جانبازان و خانواده های شهداء، فرزندان،مادارن،پدران و همسران می توانند به هر میزان سابقه حضور در جبهه سهام دریافت کنند .همچنین خانواده های هدفی که تا به حال از این مؤسسات،سهام دریافت کرده اند شامل این طرح نمی گردند.

مدیرجهاد کشاوزی رودان با اشاره به ایثارگران و آزادگان شاغل در ادارات بندرعباس تصریح کرد:خانواده شهداء،ایثارگران وجانبازان شاغل در ادارت بندرعباس و چه در سازمان جهاد کشاورزی یا بازنشستگان این این سازمان و همچنین نیروهای مردمی که طی ۸ سال دفاع مقدس از طریق ستاد پشتیبای و مهندسی رزمی سازندگی به جبهه اعزام شده و در سایردستگاه ها مشغول یا بازنشسته و بیکار هستند می توانند جهت ثبت نام به سازمان جهاد کشاورزی استان واحد اداره امور ایثارگران مراجعه نمایند.

 

مویدی در پایان خاطر نشان کرد: این عزیزان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت جهادکشاورزی شهرستان رودان و همچنین اداره امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان مراجعه فرمایند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff