واهمه رژیم کودک‌کش صهیونیستی از اتحاد مسلمانان / رسانه های غرب به دنبال حاشیه‌سازی روز جهانی قدس هستند

کمالی با بیان اینکه رسانه‌های استکباری به دنبال این هستند که اذهان عمومی را در خصوص راهپیمای روز جهانی قدس به حاشیه ببرند گفت:رژیم کودک‌کش صهیونیستی به شدت از اتحاد مسلمانان در روز قدس هراس دارد.

حمید کمالی تحلیلگر مسائل سیاسی استان هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: راسموس پالودن رهبر حزب راست گرا افراطی در دانمارک اقدام به سوزاندن قرآن کریم در محله ای در سوئد که بیشترین جمعیت آنها را مسلمانان تشکیل می‌دهند کرد ، او قبل از این کار، در یک اقدام توهین آمیز دیگر، اقدام به پرت کردن قرآن کریم کرد ، پالودن در سال ۲۰۱۹ نیز این هتک حرمت را مرتکب شده بود.

وی در ادامه افزود: نکته قابل تعامل اینکه این فرد با همراهی و حمایت پلیس سوئد و در یک فضای باز و بدون توجه به اعتراض افراد اقدام به سوزاندن قرآن کریم کرد.

این تحلیلگر مسائل سیاسی استان هرمزگان تصریح کرد: از همه عجیب تر اینکه صدها نفر در این کشور خواستار برخورد با فرد خاطی شدند و تعدادی از تظاهرکنندگان زخمی شده و چندین خودروی پلیس به آتش کشیده شد اما خبری از برخورد نیست و این یعنی توطئه دشمن که با برنامه‌ریزی انجام شده و اهدافی را دنبال می کنند.

کمالی گفت: آنچه به نظر می‌رسد این است که رسانه‌های غربی و استکباری و صهیونیستی به دنبال این هستند که اذهان عمومی را در خصوص راهپیمای روز جهانی قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به حاشیه ببرند و ظلم و جنایتی که در مسجد الاقصی در حال انجام آن هستند مورد توجه قرار نگیرد.

وی بیان داشت: آنها غافل هستند که اینگونه جنایات و هتک حرمت ها از سر استیصال آنهاست و به لطف خدا منان و برکت ماه مبارک رمضان موجب وحدت امت اسلام در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و اتحاد امت اسلام در زیر سایه کتاب آسمانی قرآن کریم و همگرایی مسلمین جهان در خیمه قرآن خواهد شد.

این تحلیلگر مسائل سیاسی استان هرمزگان ادامه داد: روز جهانی قدس، روزی است که گسترش فرهنگ مقاومت و انتفاضه در بین افکار عمومی ملت‌های مسلمان و برملا کردن هرچه بیشتر ماهیت رژیم جعلی جنایتکار کودک کش صهیونیستی در افکار عمومی جهان را به همراه دارد و تاکید دوباره بر لزوم اتحاد و هرچه بیشتر در برابر رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن اصلی و مشترک ملت های مسلمان و کل بشریت به شمار می‌رود.

کمالی افزود: این رژیم کودک‌کش به شدت از اتحاد مسلمانان در روز قدس هراس دارد و با نقشه های واهی و شیطانی به خیال خود می خواهد مانع این اتحاد گردد که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمه الله و بنیان نهاده است اما دشمنان ما ابتر هستند و درک نمی‌کنند که دست خدا بالای همه دستهاست «یدالله فوق ایدیهم» و فکر می‌کنند که با هتک حرمت به قرآن کریم، مانع از اتحاد مسلمانان در حمایت از قدس شریف خواهد شد اما زهی خیال باطل.

وی ابراز داشت: لذا امت مسلمان ضمن محکوم کردن این گونه جنایت‌ها خواستار برخورد قاطع دولت سوئد با این فرد هتاک و عذر خواهی از تمام ملت‌های مسلمان جهان است و با هوشیاری کامل اسیر ترفندهای دشمن نخواهیم شد و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در روز قدس جواب آنها را خواهیم داد.

انتهای پیام/