وانت بارهای میوه فروش عامل ترافیک در ورودی پارسیان/ حادثه ای که به خیر گذشت
+ پ -
وانت بارهای میوه فروش عامل ترافیک در ورودی پارسیان/ حادثه ای که به خیر گذشت

مدتی است که وانت بارهای میوه فروش کنار خیابان در ورودی شهرپارسیان شبانه ترافیک هایی را ایجاد می کنند که این ترافیک ها منجر به تصادف کامیونت خاور با یک دستگاه پژو ۲۰۶ شد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛این روزها اگر شبانه از سمت غرب به شهر پارسیان وارد شویم درخیابان ورودی شهر یقیناً وانت بارهایی را خواهیم دید که درکنار جاده با توقف ماشین های حمل بار میوه در حال فروش محصولات زراعی هستند.

 

در مشاهدات نخست،شاید این اتفاق بسیار عجیبی به نظر نیاید، اما زمانی که این میوه‌فروشان باعث تصادف یا ایجاد مزاحمت و ترافیک برای مردم شوند، باید نگاه ویژه‌ای به رفع این مسئله صورت بگیرد.

 

اخیراً شاهد آن هستیم که از استان های همجوار برای فروش میوه و برخی از محصولات و وسایل مورد نیاز مردم در وانت‌ها با قرار گرفتن در سطح شهر و یا راه‌های ارتباطی با ایجاد ترافیک‌هایی اقدام به فروش محصولات خود می‌کنند.

 

این درحالی است که علاوه براینکه این وانت بارها چهره خوبی از شهر رابه نمایش نمی گذارند،در برخورد وصحبت با این فروشندگان متوجه تفاوت قیمت فروش محصولات این فروشندگان با مغازه های سطح شهر وحتی خود وانت بار های دیگر شدیم چرا که هیچ گونه نظارتی برای فروش محصولاتشان از سوی مسئولان امر صورت نگرفته است.

 

یکی از شهروندان به خبرنگار پارسیان خبر،گفت: توقف وانت بارها در ورودی شهر و علی الخصوص در تقاطع و آن هم شبانه،موجب بسته شدن عرضی از خیابان می شود که علاوه بر ترافیک موجب این گونه تصادف های ناگهانی نیز می شود که این معضل نیازمند تدبیر مسئولان است.

 

این روزها فروش میوه توسط وانت‌بارها در کنار خیابان‌ های شهر پارسیان تبدیل به شغلی مناسب و ثابت برای برخی از صاحبان این خودروها شده و همچنین به علت داشتن قیمت‌های مناسب در فروش محصولات خود، از سوی خریداران و شهروندان پارسیانی نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff