واقعه بزرگ غدیر در شهرستان حاجی اباد بازسازی می‌شود
+ پ -
واقعه بزرگ غدیر در شهرستان حاجی اباد بازسازی می‌شود

فرمانده سپاه حاجی اباد گفت: واقعه بزرگ غدیر برای چهارمین سال متوالی در شهرستان حاجی اباد بازسازی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم، حجت امیری کیا، فرمانده سپاه پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت بازسازی واقعه غدیر در این شهرستان اظهار داشت: اصحاب رسانه این شهرستان نقش بسیار مهمی در اطلاع‌رسانی دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران خواسته‌های مردم را به گوش مسئولان برسانند، عنوان کرد: امانت‌داری بسیار مهم بوده و رسانه‌های شهرستان امانت‌داری را رعایت کنند.

فرمانده سپاه حاجی اباد با اشاره به واقعه غدیر، گفت: انقلاب اسلامی ایران درختی بوده و این درخت ریشه در غدیر دارد و انقلاب اسلامی ما در امتداد غدیر است.

حجت امیری کیا با بیان اینکه غدیر تنها این نیست که به اذن الله جانشین پیامبر(ص) مشخص شد، افزود: غدیر فقط بحث جانشینی نیست و غدیر استمرار حکومت اسلامی است.

وی تصریح کرد: با هدف گسترش فرهنگ ولایت و الگوسازی و معرفی روز بزرگ غدیر، شناساندن و معرفی سیره نبوی و ائمه معصومین(ع) و کمک به گسترش معارف الهی در جامعه، واقعه غدیر در شهرستان حاجی اباد بازسازی می‌شود.

فرمانده سپاه حاجی اباد با اشاره به اینکه بازسازی واقعه غدیر در این شهرستان در روز عید سعید غدیر در روز دوشنبه ۲۹ شهریور برگزار می‌شود، گفت: بازسازی واقعه غدیر در ساعت ۱۶ در محل قلعه تاریخی شهرستان برگزار می‌شود و برای اجرای این نمایش ۴۰۰ نفر شامل بازیگران اصلی و سیاهی لشکر به کارگرفته شده است.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff