وارستگان دست بسته نمادی از دلدادگی و عشق به ولایت اند
+ پ -
وارستگان دست بسته نمادی از دلدادگی و عشق به ولایت اند

شهدای غواص با دستان بسته در مقابل دشمن مقاومت کردندحال ما با دستان باز در برابر تفکرسازش ودادن اطلاعات حیاتی مان به دشمن چه می کنیم؟

به گزارش سرویس اجتماعی شبکه اطلاع رسانی هرمز، برخی وصیت شهدا را که مبارزه با آمریکا و اسرائیل – مقاومت و پیروزی اسلام – حفظ حجاب و چادر – پیروی از ولایت فقیه – ایستادگی در برابر کسانی که حق مردم را در کشور چپاول می کنند بعنوان یک شعار انتخاب کرده اند و بر اساس آن عمل می کنند.
شهدای ما حتی بعد از شهادت در دنیای دیگر دست از یاری ولایت برنداشته و با آمدن جسم برجای مانده شان ، در این روزهای وادادگی عده ای که به سراب شیطان دلخوش کرده اند ندای ایستادگی در راه خداوند  با دستان بسته در گور،را به ما یاداوری کرده اند.
سربازان خمینی کبیر با دستانی بسته کاری کردند کارستان، وای بر مایی که خودمان را سرباز خامنه ای عزیز می دانیم و قرار است تن به توافقی بدهیم که ناممان در تاریخ با ذلت ماندگار شود.

در آمدن این شهدای دست بسته درست وقتی که بغض های هیهات من ذله درگلوخفه شده،حتماحکمتی نهفته است،آنان باتسلیم اطلاعات منافقان به دشمن،حتی با دستان بسته مقاومت کردند حال ما با دستان باز در برابر تفکرسازش ودادن اطلاعات حیاتی مان به دشمن چه می کنیم؟
۱۷۵تن از شهدایی که در عملیات کربلای۴ با دستان بسته توسط نیروهای بعثی به شهادت رسیدند نشان از ولایتمداری ، عمل به نقشه راه، عشق به ولایت و بیزاری شهدا از دشمن بعثی بوده است.
شهدای غواص قبل از ورود به آب ،دل را به دریا زدند و با رشادت ها و جانفشانی های خود حتی لحظه ای نگذاشتند که دشمن در خاک کشور ورود کند تا چه برسد که به بهانه های مختلف در فکر دیدن دانشمندان و مراکز هسته ای باشد آنها وارستگانی هستند که دلداگی و تبعیت از ولایت را به کرنش در برابر طاغوتیان ترجیح دادند پس راه شهدا را باید ادامه داد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff