تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 246022
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
رئیس بسیج دانشجویی کشور:

وادادگی مسئولین به غرب عامل ایجاد فساد اقتصادی شد/ آمریکابه دنبال مهار ایران درمنطقه است

رئیس بسیج دانشجویی کشور اظهار کرد: وادادگی مسئولین به غربی ها باعث ایجاد فسادهای اقتصادی می شود و با اعتماد بیخود و بیجا به دشمن ژست مردمی بودن را می گیرند.

وادادگی مسئولین به غرب عامل ایجاد فساد اقتصادی شد/ آمریکابه دنبال مهار ایران درمنطقه است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمز پرس؛ داود گودرزی،رئیس بسیج دانشجویی کشور در جمع دانشجویان استان هرمزگان گفت: حضرت امام  خمینی(ره) بسیج را بنیان گذاری کردند که مردم در حاکمیت نقش داشته باشند و حکومت مردمی و مردم سالاری دینی این است و خواسته آنان اتفاقاتی که در چاجوب اسلام ناب قرا گیرد فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) حاکی از نقش عجیبی است که مردم در حاکمیت کشور دارند چون حکومت مردمی است که حداقل این نقش شرکت در انتخابات است و نمی خواهیم نقش مردم در این حد باقی بماند و در اداره حکومت در تمامی زمینه ها مردم باید حضور داشته باشند.

 

رئیس بسیج دانشجویی کشور اظهار کرد: امام  راحل  بسیج را بنیان گذاری کردند که معنای مردمی بودن حکومت به حقیقت بپیوندد ؛ جامعه از نهادهای حکومتی، نهادهای انقلابی مثل  سپاه، سیج و اقشار مختلف و مردم تشکیل شده این تعبیر اشتباهی است ما نهادهای حاکمیتی و انقلابی مثل سپاه، وزارت خانه ها، دستگاهها و مردمی داریم که بسیج را سازماندهی می کنند بسیجی منحصر به داشتن کارت عضویت نیست.

 

گودرزی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظلع التعالی)با بیان اینکه بسیجی بودن ملزم به داشتن تفکراست، تصریح کرد:  هرکسی که دلسوز مردم و کشور باشد واحساس مسئولیت می کند و نسبت به پیرامونش دغدغه دارد،  در واقع همه ملت ایران جز عده محدودی بسیجی هستند.

 

وی افزود: برای بسیجی بودن  مانع و مرزی وجود ندارد اما برای انتخاب مسئول بسیج و اعضای شورای مرکزی تشکلی دارد و طبق  نظم وقائده عمل می شود  و با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب مسئولین بسیج باید گزینش شوند و بهترین انتخاب شود گزینش کنید اما اشخاص با هر سلیقه ای می تواند عضو بسیج باشد بسیج دانشجویی حزب سیاسی و رقیب هیچ جریانی نیست.

 

رئیس بسیج دانشجویی کشور، با اشاره به اینکه دانشجو باید سیاسی باشد و نه اینکه سیاست زده باشد بیان کرد: دانشجویان بسیجی در خیمه انقلاب جا دارند لذا سیاسی کسی است که اهل تجزیه و تحلیل باشد و هیج حرفی را به راحتی نه می پذیرد و نه رد می کند نسبت به مسائل مهم موضع گرفته و مطالبه گر آرمانهای انقلاب اسلامی باشند اما اهل بازی و فریب خوردن نباشند.

 

گودرزی، با اشاره به مسئله برجام گفت:  اینکه گفته شد برجام سند خوبی برای ملت ایران نیست به این دلیل است طبق بررسی و کارشناسی انجام شده متوجه شدیم که  برجام  آفتها و ضررهای ملی دارد وگرنه دعوای سیاسی با کسی نداشتیم اما اگر با برجام منافع ملی و خطوط قرمز ملت ایران و انقلاب رعایت شود و هر کدام از مسئولین خدمت بیشتری به مردم برساند و گشایش اقتصادی ایجاد و عزت و اقتدار ملی را حفظ کند با این شرایط مخالف استفاده سیاسی مسئولین نیستیم.

 

وی با اشاره به فسادهای اقتصادی ایجاد شده اظهارکرد: با روی کار آمدن دولتها شاهد فساد اقتصادی بیشتر  و وادادگی مسئولین به غربی ها و فریب دشمن خوردن بیشتر ، اعتماد بیشتربیخود و بیجا به دشمن زیاد می شود اما ژست مردمی بودن را می گیرند، مردم ایران مردمی عزتمند هستند و هرکسی عزت ملت ایران را می خواهد حفظ کند باید متناسب شان و عزت مردم  صحبت کرده و کشور را مدیریت کنیم.

 

رئیس بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد: تلاش ما این است که برای انقلاب اسلامی و ملت ایران  خدمت کرده و روحیه خدمت گذاری و انقلابی گری را تقویت کنیم با مسئولین دانشگاه که عنادی با نظام ندارند و گرایشهای سیاسی مارا محدود نمی کند و کسانی که می تواند در این زمینه همراه باشند کار مشترکی را انجام دهیم.

 

گودرزی با توجه به فرمایشات مقام معظم انقلاب(مدظله التعالی) که دانشگاه جای برگزاری کنسرت اردوی مختلط نیست افزود:در چارچوب انقلاب اسلامی سر اصول و مبانی اصیل بسیج و انقلاب با کسی تعارف نداشته و اجازه هنجار شکنی و فتنه گری در دانشگاه نخواهیم داد هرکسی هنجارها و مقدسات را زیر پا بگذارد محکم در برابرش ایستاده ایم و بعنوان بعنوان کسی که فقط در چهارچوب و خط رهبری و ولایت فقیه کار می کند شناخته شویم.

 

وی بیان کرد: انقلاب دگرگونی و تحول از بدیها به خوبی هاست، ۲۲بهمن ۵۷ نقطه پایان انقلاب نیست بلکه نقطه آغاز انقلاب اسلامی است و حرکت آن تدریجی است نه دفعی، انقلاب کردیم تا به اهداف کامل آن برسیم و اولین انقلابی است که وارد دهه چهل می شود و این تئوری که انقلاب فرزندان خود را می بلعد به نسل سوم نمی رسد تئوری های روز دنیا بود که آن را  باطل کردیم و جوامع غربی در تحلیل انقلاب اسلامی ایران مانده اند.

 

رئیس بسیج دانشجویی کشور، عنوان کرد:استقلال، آزادی، عدالت اجتماعی، استکبارستیزی و کرامت انسانی اصول اساسی انقلاب اسلامی استو برای رسیدن به این اصول قیام کردیم شهدا، جانبازان و همه هزینه هایی که متحمل شدیم زمینه سازی برای ظوهر حضرت حجت(عج) است که تمامی این اصول برگرفته از آیات قرآن و احادیث اهل بیت(ع) است که در قانون اساسی و در بیانات امام راحل(ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری”(مدظله التعالی) نمایان است.

 

گودرزی افزود: ما یا مسلمان و اسنکبار ستیز هستیم یا مسلمان نیستیم، مسلمانی که در مقابل ظلم سکوت می کند و در برابر طرف مقابل سر فرود می آورد اسلام را نفهمیده است اسلام اسلام قتال،جهاد،خشونت وهم رحمت دارد  چه کسی اسلام فقط رحمت معرفی کرده است جریان غرب زده و معاند به دنبال این هستند اسلام را  به عنوان  دین حداقلی فردی معرفی کنند.اسلام چیزی جز حب و بغض نیست.

 

وی با اشاره به قائده نفی سبیل اظهار کرد: خداوند راه سلطه را برای مسلمانان قرار نداده است و با بخاطر اینکه ما از سلام و آمریکا از خوی استکبار ستیزی دست بر نمی دارد و اینکه دست آشتی به سمت ما دراز نشده و  عقل و تجربه ملت ایران ثایت کرده که به آمریکا اعتماد نباید کرد رابطه ما با آمریکا شدنی نیست.

 

گودرزی با اشاره به کتاب تئوری جنگ آمریکا تصریح کرد: در این کتاب آمریکایی ها گفته اند برای این که برقدرت باقی بمانیم مدام باد در حال جنگ باشیم سخنرانی اوباما در دانشگاه آمریکن در شهریورماه گفت اخیرا جنگ برای ما جوابگو نیست با ایران نمی توان جنگید و فشار و تحریم ها اثری در براندازی ایران ندارد با این حال   نمی توام  تحریم ها را ادامه دهیم تنها راه ما با ایران مذاکره است و این اعتراف سنگینی است.

 

رئیس بسیج دانشجویی کشور بیان کرد: در حال حاضر که بسیجی هستیم و احساس وظیفه می کنیم براساس  پنج اصل انقلاب اسلامی حرکت کرده و کار خود را ادامه می دهیم و با  پرچم لا الله الی الله  را در قله های دنیا به اهتزار در می آوریم چون در زمان صلح و در زمان جنگ از توظئه های دشمن در امان نیستیم و نباید از دشمن غافل شد.

 

وی افزود: بعنوان جامعه انقلاب اسلامی ایران به دنبال این هستیم کشور و جامعه اسلامی از لحاظ مادی در زمینه های  علمی و صنعتی پیشرفت کند و رفاه را برای مردم تامین کندو  هم از لحاظ معنوی به قلهرسیده و در اوج معنویت و رفاه مادی کشوری بتوانیم به مردم خدمت کنیم و نباید بگذاریم دشمن به هدف خود محقق شود و ما را به یک کشور عقب مانده از لحاظ صنعتی، علمی، اقتصادی کند .در حال حاضر جنگ نرم دشمن درعرصه اقتصاد، سیاست و فرهنگی است.

 

گودرزی بیان کرد:  آمریکایی ها در منطقه به دنبال مهار ایران و اسلام، ایجاد امنیت اسرائیل که امنیت دولتهای اروپایی است و تامین نفت و منافع اقتصادی منطقه می باشد براساس این سه هدف آمریکا خواهان حضور دائمی در منطقه و ایران است.

 

وی گفت: وظیفه ما این است که تلاش کرده و کشور را سمت قله های پیشرفت برسانیم  و رهبر انقلاب فرمودند تا مادامی که به قله های پیشرفت نرسیم دشمنی ها ادامه دارد اما با رسیدن به قله های پیشرفت دشمن ناامید می شود پس از اینکه ناامید شد دشمنی را کنار گذاشته و دربرابر  ما زانو می زند الان هم اتفاق افتاده و از ابرقدرتی فقط ژست آن باقی مانده است و مسئولین نباید فریب بخورند.

 

گودرزی اظهار کرد: بد موقعی پای مذاکره رفتیم چون آمریکا در بدترین شرایط خود و در استیصال کامل بود و راهی جر مذاکره برایش باقی نمانده بود و سخنرانی و نامه های محرمانه و مکاتباتی که انجام شد سندی برای این واقعیت است و اگر متوجه می شدیم از موضع قدرت در مذاکره شرکت می کردیم و متن بهتری برای توافق نوشته می شد تا انقلاب اسلامی را به سمت پیشرفت سوق دهیم.

 

وی، تصریح کرد: حفظ وضع موجود دفاع از انقلاب نیست دفاع از انقلاب به معنای پیش برندگی و پیش روندگی انقلاب است  لذا کسی که درصدد پاسداری از انقلاب استباید حرکت تدریجی انقلاب را ادامه داده و این حرکت نباید متوقف شود و پیام انقلاب را به دنیایی که تشنه  حرف جدید و خسته از جنگ و خون ریزی هستند را منتقل کنیم.

 

رئیس بسیج دانشجویی کشور با اشاره به نامه مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) به جوانان اروپا، خاطرنشان کرد: باید دشمن را در موضع تدافعی برده و برای اینکه بتوانیم پیش برنده و پیش رونده باشیم ابتدا  باید باید نیروی هم تراز انقلاب دارای معرفت، بصیرت، اخلاق درست با  مهارت و عقلانیت درست، جسم سالم و قوی که بتوانیم این انقلاب را پیش ببریم، باشیم.

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=246022
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,213 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل