وادادگي دولت با عزت انقلاب اسلامي سازگاري ندارد/مسئولان در گرفتن حق ملت ایران در برخود با آمریکا کوتاهی نکنند
+ پ -
وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد/مسئولان در گرفتن حق ملت ایران در برخود با آمریکا کوتاهی نکنند

امام جمعه پارسیان با اشاره به حمله داعش به پاریس گفت: چرا دولت فرانسه حمله تروریستی حله را تسلیت نگفت واین نوعی وادادگی دولت ایران است که با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی‎ امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نماز جمعه پارسیان با دعوت‎مردم به تقوای الهی و با اشاره به حدیثی از امام رضا علیه السلام گفت:‎انجام اعمال خوب نتیجه حسن ظن به خدا است و در مقابل ، انجام اعمال زشت سوءظن به خداست و این از توهمات شیطان برای جدا کردن انسان از خداوند منان است.

‎حجت الاسلام میرزایی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان و فرماندهان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در مورد تخلفات فراوان آمریکا در نقض برجام به خصوص تمدید تحریم ده ساله گفت:‎رهبر معظم انقلاب به صراحت در خصوص نقص برجام موضع گرفتند و تکلیف مسئولان اجرایی را مشخص کردند.
‎امام جمعه پارسیان در ادامه تأکید کرد:‎با توجه به تصویب قانون داماتو در سنای آمریکا ، دولت در احقاق حق ملت ایران در برخود با آمریکا کوتاهی نکند و اجازه ندهد برجام عامل فشار از سوی دشمنان قسم خورده انقلاب باشد.
‎وی با اشاره به ادعاهای آمریکا مبنی براستفاده ایران از موشک های بالستیک وحمایت از مقاومت تصریح کرد:‎انقلاب اسلامی چه قبل از برجام و چه بعد از آن از اصول انقلابی خود دست برنخواهد داشت.
‎حجت الاسلام میرزایی با بیان دغدغه های رهبر معظم انقلاب در مورد فیش های نجومی گفت:‎تعلل دولت در بازگرداندن و برخورد با متخلفان فیش های نجومی با تأکید رهبر انقلاب در چیست؟

‎وی با طرح سوالی از دیپلماسی کشور مبنی بر این که بعد از حمله داعش به پاریس ، دولت به همتای خود تسلیت و در تهران برای آنها شمع روشن کردند ، گفت:‎بعد از یک هفته از حادثه وحشیانه تروریستی حله چرا هنوز دولت فرانسه تسلیت نگفت و شمعی روشن نکرد، البته این در ادامه وادادگی‎هایی است که با عزت انقلاب سازگاری ندارد.
‎امام جمعه شهرستان با یادآوری روز قانون اساسی گفت:‎اگر همه مردم و مسئولین در مدار قانون حرکت کنند شاهد انتظار های بی جا نخواهیم بود.
‎حجت الاسلام میرزایی قانون اساسی را بزرگترین ثمره انقلاب اسلامی و مخالفت با ان را در کلام امام مخالفت با اسلام دانست.

‎وی با تبریک ۱۶ آذر روز دانشجو گفت:‎تفکر دانشجویی سال ۳۲ و اعتراض به حضور نیکسون منجر به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ گردید چرا که جنبش دانشجویی نهاد مبارزه با استکبار است.
‎امام جمعه پارسیان وقف را سنت حسنه ای برای گشایش بسیاری از مشکلات جامعه دانست و عنوان کرد:‎اگر سنت وقف به درستی تبیین گردد تحولی اساسی در ساختار فرهنگی و اجتماعی ایجاد می گردد.
‎امام جمعه شهرستان خدمت به زوار اربعین را در دو موکب شهرستان کار بسیار مهم و مبارکی دانست و از همه کسانی که در این کار بزرگ شرکت داشتنه اند قدردانی کرد .

‎وی تشییع پیکر پاک شهیدان را در شهرستان مایه مباهات و افتخار این منطقه دانست و گفت:‎شهدای عزیز بعد از سالیان دراز به آغوش ملت برگشتند و پیام دفاع از ولایت و انقلاب بار دیگر طنین انداز شد.
‎امام جمعه پارسیان از جمع آوری پتو در حسینیه ها برای جبهه مقاومت تشکر و از خانواده‌های شهدا در کمک رسانی به مقاومت قدردانی کرد.

 

حجت الاسلام میرزایی با انتقاد از عدم وجود برخی پزشک های متخصص در شهرستان خاطرنشان کرد:شبکه بهداشت شهرستان پیگیری لازم را جهت آوردن متخصص چشم در شهرستان انجام دهد و عدم وجود متخصص چشم،مردم را دچار سردرگمی کرده است.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff