وابستگی به غرب و شرق جزء نکبت سوغات دیگری نداشته است/ تنها راه ایستادگی در برابر مستکبران تبعیت از رهبری آگاه است
+ پ -
وابستگی به غرب و شرق جزء نکبت سوغات دیگری نداشته است/ تنها راه ایستادگی در برابر مستکبران تبعیت از رهبری آگاه است

امام جمعه حاجی آباد گفت: وابستگی به غرب و شرق جزء نکبت سوغات دیگری نداشته است انسان به جمهوری اسلامی ایمان بیاورد و کشور مان ایران بعد از پشت کردن به شرق و غرب و ایستادن روی پای خودمان توانستیم مقتدر در مقابل همه دشمنان بایستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم ؛ حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: یکی از اهداف جامعه اسلامی عزت است و برای رسیدن به عزت باید اقتدار داشته باشد اگر جامعه اسلامی اقتدار داشته باشد دست دشمنان از این کشور کوتاه است .

 

وی راه  رسیدن به اقتدار روی پای خودمان ایستادن دانست و افزود: وابستگی به غرب و شرق جزء  نکبت سوغات دیگری نداشته است انسان به جمهوری اسلامی ایمان بیاورد و کشور مان ایران بعد از پشت کردن به شرق و غرب و ایستادن روی پای خودمان توانستیم مقتدر در مقابل همه دشمنان بایستیم.

 

حجت الاسلام مختاری ایمان و پایبندی به اسلام رمز موفقیت ایران اسلامی دانست و تصریح کرد:کفر و نفی به طاغوت مایه اقتدار ایران اسلامی است امروز طاغوت بزرگ امریکا است و امروز ایران اسلامی که به اقتدار رسیده است و جزء مقتدرترین کشورهای دنیا است.

 

وی بیان کرد: تمام کشورهای مسلمان باید از ایران الگو بگیرند ، آمریکا شیطان بزرگ است ملت ایران از همان ابتدای انقلاب در مقابل زیاده خواهی های دشمنان ایستاد و فریب وعده های امریکا را نخورد.

 

حجت الاسلام مختاری افزود: اگرجامعه  همه امکانات را داشته باشد اما آن جامعه، جامعه دینی نباشد اهل این جامعه دچار خسران در دنیا و آخرت می شود .

 

وی افزود: استکبار در همیشه تاریخ وجود داشته است اما اشکال آن تغییر کرده اما خوی استکباری تغییری نیافته است و امروز نیز وجود دارد.

 

امام جمعه حاجی آباد ادامه داد: تنها راه ایستادگی در برابر مستکبران و مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های آنان اتحاد، همدلی و همگرایی میان ملت‌ها و حفظ بیداری و هوشیاری و تبعیت از رهبری آگاه است.

 

وی در ادامه با تبریک به‌مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد امام زمان(عج) گفت: این روز به نام سربازان گمنام امام زمان(عج) و هفته بزرگداشت این عزیزان نامگذاری شده که این خود کلمه را امام احل در خصوص حافظان امنیت و اقتدار کشور به کارگیری کردند.

 

وی با اشاره به گوشه‌ای از فعالیت‌های سربازان امام زمان(عج) در سال‌های اخیر تصریح کرد: تلاش برای حفظ انسجام ملی و اجتماعی و سیاسی کشور، شناسایی و کشف فعالیت‌های پنهان سرویس‌های جاسوسی و سازمان‌های جهنمی شرق و غرب، مبارزه با تروریسم و تأمین امنیت جامعه، مقابله فراگیر با توطئه‌های ضدانسانی دشمن در فضای مجازی، مقابله با فرقه‌ها و جریانات سودجویان انحرافی از جمله تلاش‌های شبانه‌روزی این عزیزان است.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff