هیچ تصمیمی در دولت برای پرواز مستقیم به آمریکا نداشته‌ایم/پرداخت یارانه‌ها با توجه به محدودیت منابع کار دشواری است
+ پ -
هیچ تصمیمی در دولت برای پرواز مستقیم به آمریکا نداشته‌ایم/پرداخت یارانه‌ها با توجه به محدودیت منابع کار دشواری است

سخنگوی دولت گفت: هیچ تصمیمی مبنی بر اینکه پرواز مستقیم به آمریکا داشته باشیم در هیات وزیران و دولت نداشتیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت:‌ قطعا تمهید مقدمات برای پرداخت یارانه ها کار آسانی نیست و با توجه به محدودیت منابع کار دشواری است اما مردم هرچه خوشحال شوند ما خوشحال می‌شویم.

وی در ادامه این نشست تصریح‌کرد: هیچ تصمیمی مبنی بر اینکه پرواز مستقیم به آمریکا داشته باشیم در هیات وزیران و دولت نداشتیم.

نوبخت با بیان اینکه ما نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی هستیم که تکنولوژی روز باشد و آلودگی زیست‌محیطی به همراه نداشته باشد، گفت:‌ و از طرفی تولیدی که صورت می‌گیرد را بتوانیم صادر کنیم.

سخنگوی دولت تاکید کرد: ما می‌توانیم از بازارهای منطقه‌ای کشورهایی که به ایران می‌آیند و با آنان ارتباط داریم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه مقامات ژاپنی اظهار تمایل کردند که به ایران بیایند، افزود: در پسابرجام به دنبال جذب سرمایه‌گذاری خارجی هستیم.

نوبخت یادآور شد:‌در شرایط پسابرجام ما انتخاب می‌کنیم که با چه کشورهایی ارتباط داشته باشیم و آنهایی که سازگارترند را انتخاب می‌کنیم.

سخنگوی دولت همچنین درباره ردصلاحیت‌ها اظهارداشت: ما هیچ چیزی فراتر از قانون انتظار نداریم و تماس‌های غیررسمی انجام شده است، ما به عدالت شورای نگهبان امیدواریم.

ادامه داد…

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff