هیچ تاریخ مکتوب و مصور در مورد وقایع تاریخ انقلاب در هرمزگان وجود ندارد
+ پ -
هیچ تاریخ مکتوب و مصور در مورد وقایع تاریخ انقلاب در هرمزگان وجود ندارد

سرپرست حوزه هنری استان هرمزگان در مراسم شب خاطره قصه های انقلاب در بندرلنگه گفت : هیچ تاریخ مکتوب و مصور در مورد وقایع تاریخ انقلاب در هرمزگان وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز ” انو شیروان پیشدار ، سرپرست حوزه هنری استان با بیان اینکه امروز وظیفه هنرمندان انقلابی ماست که با آثار فاخر هنری جلوی حمله دشمن را بگیرند، گفت: هنرمندان انقلابی ما است با تولید آثار فاخر و ارزشمند در عرصه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دغدغه ها را پاسخ دهند .

وی افزود:  مباحث انقلاب اسلامی درقالب تصویر ، وقایع سال ۵۶به بعد و تاریخ دفاع مقدس جز دستورالعمل هایی که درسال ۹۳ به حوزه هنری است که ابلاغ شده ولی متاسفانه نقش رزمندگان استان هرمزگان دردفاع مقدس رانتوانسته ایم تا کنون مکتوب کنیم

پیشدار اظهارکرد: هیچ تاریخ مکتوب و مصور در مورد وقایع تاریخ انقلاب در هرمزگان وجود ندارد و انشاله کارعمده را دربندرلنگه به صورت مکتوب شروع خواهیم کرد که از تاریخ مبارزان انقلاب که با محوریت آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه استفاده خواهیم کرد .

سرپرست حوزه هنری استان ادامه داد در سال ۹۴ یک کتاب جامع در خصوص انقلاب اسلامی در هرمزگان که روایت از خاطرات مبازران انقلاب اسلامی در شهرستان های استان هرمزگان می باشد که در دهه فجر امسال این کتاب رونمایی خواهد شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: کتاب گردان ۴۲۲ الزهرا که نقش عمده از بچه های هرمزگانی در هشت سال دفاع مقدس در دبیر خانه ادبیات انقلاب و دفاع مقدس به نوشته تحریر در خواهد آمد و امیدواریم تا پایان سال ۹۴ به صورت جامع از خاطرات ، وصیت نامه و تصاویر حضور رزمندگان هرمزگانی در جبهه به صورت یک کتاب تهیه خواهد شد و در اختیار نسل جوان قرار گیرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff