هیچ برنامه‌ای برای تجزیه پارسیان وجود ندارد/ الحاق بازیچه سیاسی بازی شده است
+ پ -
هیچ برنامه‌ای برای تجزیه پارسیان وجود ندارد/ الحاق بازیچه سیاسی بازی شده است

فرماندار پارسیان با تأکید بر وحدت شهرستان گفت:برخی موضوع الحاق روستاهای پارسیان را بازیچه اهداف سیاسی خود کرده‌اند در حالی که هیچ برنامه تجزیه‌ای در کار نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز از پارسیان، محمد رادمهر فرماندار شهرستان پارسیان در نشست شورای اداری با بیان اینکه  نامه ۹ بندی مقام معظم رهبری خطاب به دولت راهبردی اساسی برای پیشبرد اهداف نظام بوده است، گفت: در حوزه‌های اقتصادی رشد منفی داشتیم و اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری در دستور کار دولت قرار دارد.

 

 

 

 

وی با اشاره به اهمیت انتخابات در تعیین سرنوشت  کشور افزود:  انتخابات مانور بزرگ سیاسی ملت است که باید چهار اصل اساسی در آن رعایت کنیم که اولین آن زمینه سازی حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است.

 

 

 

 

رادمهر صیانت از آراء مردم را از سیاست‌های مجریان انتخابات دانست و اظهار کرد: باید رسالت امانتداری به خوبی در روند انتخابات رعایت شود تا مردم نسبت به آینده سیاسی کشور اعتماد داشته باشند.

 

 

 

 

نماینده عالی دولت بی طرفی مجریان انتخاباتی را سومین اصل قابل توجه مدیران اجرایی دانست و تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی حق ندارند بر علیه یا به نفع کسی وارد صحنه شوند و اگر چنین قصدی وجود داشته باشد باید صحنه مدیریت را ترک کنند.

 

 

 

 

وی چهارمین اصل را قانونمداری دانست و تأکید کرد: راهبرد اصلی مردم قانونمداری است که فصل الخطاب همه ملت است و باید به قانون تا بی نهایت احترام گذاشت.

 

 

 

 

فرماندار پارسیان ضمن تأکید بر لغو مصوبه الحاق بخشی از روستاهای شهرستان گفت: متأسفانه موضوع تجزیه شهرستان مستمسکی شده تا برخی از کاندیداهای احتمالی با حضور در روستاهای غربی شهرستان از این موضوع به نفع خود استفاده کنند و بهره‌برداری سیاسی کنند اما مردم و همه آنان بدانند که هیچ برنامه‌ تجزیه‌ای در دستور کار نیست و فقط برخی در حال بهره‌برداری سیاسی از این موضوع هستند.

 

 

 

 

 

رئیس شورای تأمین شهرستان خاطرنشان کرد: شهرستان پارسیان از ضریب امنیتی بالایی در استان برخوردار است که نشان از بلوغ سیاسی و فکری مردم و اشراف اطلاعاتی کامل اعضاء شورای تأمین دارد و لذا کسانی که موضوع تجزیه پارسیان را بهانه پیگیری مطالبات سیاسی خود کرده‌اند بدانند که چشمان تیزبین آنان را می‌بیند و به موقع پاسخ در خوری به آنها خواهد داد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff