هیمنه پوچ آمریکا و حامیانش بدست نیروهای مردمی عراق شکسته می شود

امام جمعه رودان گفت: برخی ضربه های اخیر آمریکایی ها به تیم های بسیج مردمی عراق، تاثیری در مقاومت مردمی عراق ندارد و و آنان بزودی نابودی شان را خواهند دید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام مهدی دری امام جمعه رودان در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز رودان  با اشاره به حضور نیروهای آمریکا در منطقه اظهار کرد: قطعا انتقام سخت در انتظار استکبار و حامیانش است و آن انتقام جز نابودی و جمع شدن بساط شان از منطقه نخواهد بود.

وی افزود: برخی ضربه های اخیر آمریکایی ها به تیم های بسیج مردمی عراق و گزافه گویی های آنان در موضوع برجام، هیمنه پوچ آمریکا و حامیانش در هم شکسته  و آنان بزودی نابودی شان را خواهند دید.

حجت الاسلام دُری در خصوص ویژگی ه‍ای  دولت جوان و حزب الهی از نگاه رهبر معظم انقلاب، ادامه داد: خدمت محوری، انقلابی بودن، روحیه انقلابی، عملی و تخصص گرا بودن، جهادگری، مردمی و ساده زیست بودن را از خصایص بارز این دولت جوان است.

امام جمعه رودان با اشاره به هفته درختکاری اضافه کرد: درخت یکی از نعمت الهی است که سودمندی آن در بخش های مختلف عملی و زیستی به اثبات رسیده است و تلاش شود با استفاده از این فرصت با کاشت درختان مثمر به طبیعت و فضای سبز کمک کرد.

دُری عنوان کرد: کاشت یک نهال درب هر خانه را یک الگو مناسب برای ترویج فرهنگ درختکاری دانست.

وی خواستار ایجاد کمربند سبز رودان شد و تاکید کرد: قطعا احداث آن کمک شایانی به زیبا سازی فضای شهر رودان خواهد کرد.

خطیب نماز جمعه رودان با اشاره به در پیش بودن شهادت امام موسی کاظم علیه السلام بخشندگی و دستگیری از نیازمندان را یکی از ویژگی های بارز آن امام همام عنوان کرد و گفت: در یاری مظلومان و نیازمندان ائمه اطهار بهترین الگو هستند و یقین بدانید این اجر در هر دو دنیا به یاری تان خواهد آمد.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته احسان و نیکو کاری اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی «ره» همواره برای شادی رساندن به خانه های نیازمندان در تلاش است و باید این امر به بهترین شکل ممکن با استفاده از تمامی ظرفیت ها و برپایی جشن نیکوکاری در روزهای پایانی سال زمینه ساز شادی نیازمندان شد.

حجت الاسلام دری با اهمیت روز مبعث خاطر نشان کرد: همانطور که امام خمینی «ره» فرموده اند؛ روزی شریف تر از روز مبعث نیست و حادثه ای بزرگ از بعثت رسول مکرم اسلام وجود ندارد.

انتهای پیام/