هيئت بدمينتون بستك دو ساله شد/ در واگذاري سالن به بانوان سنگ اندازي مي كنند
+ پ -
هیئت بدمینتون بستک دو ساله شد/ در واگذاری سالن به بانوان سنگ اندازی می کنند

رئیس هیئت بدمینتون بستک با اشاره به استقبال جوانان به این رشته ورزشی در سطح شهرستان گفت : بعضی از مسئولین در اجاره دادن سالن به بانوان علاقمند این رشته سنگ اندازی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ،  خلیل رحیمی رئیس هیئت بدمینتون شهرستان بستک طی گفتگوی خبری به خبرنگار جهانگیریه گفت : از سال ۹۲ تا کنون که هیئت بدمینتون در شهرستان فعالیت می کند ۲۶۰ ورزشکار در این هیئت فعالیت داشته که  ۵۰ ورزشکاربصورت سازمان یافته و منظم به رشته بدمینتون مشغول هستند.

 

 

ایشان افزود : در طی این دو سال سه مورد اعزام کشوری بانوان به شهر بیرجند و در قسمت آقایان به شهر اردبیل و شیراز داشتیم که مسابقات موفقیت آمیزی برای شهرستان بود و در اعزام های استانی تا کنون در قسمت بانوان  ۱۸مورد و در قسمت آقایان ۷ مورد صورت پذیرفته است .

 

 

وی گفت : ورزشکاران بدمینتون باز بستک علاوه بر مسابقات در مراسمات ملی و مذهبی نیز حضوری پررنگ داشته از جمله اعزام به مرقد مطهر امام راحل (ره) که در دو سال گذشته این امر صورت پذیرفته است .

 

 

خلیل رحیمی گفت : تمام تلاش ما این است که باشگاه هایی را در این زمینه فعال کنیم تا فشار بر این هیئت کاسته شود که هم اکنون شهرستان بستک یک باشگاه آقایان جناح  و ۷تیم بانوان دارد که در این حوزه هنوز جای کار وجود دارد.

 

 

وی خاطر نشان کرد : کمبود امکانات و همکاری نکردن بعضی مسئولین چه در سطح شهر و چه در سطح روستا ها و در اختیار قرار ندادن سالن جهت ورزش بانوان و سنگ اندازی در این امر و مشکلات مالی جهت اعزام تیمهای رده های مختلف بزرگترین مشکلات ما در این هیئت می باشد که گاهی برای تهیه توپ هم با مشکل مواجه می شویم .

 

 
لازم به ذکر است جلسه هیات بدمینتون شهرستان بستک امروز در محل رستوران طنین شهر بستک برگزار شد ، در این جلسه که به ریاست آقای خسرو محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک و با حضورخلیل رحیمی رئیس هیئت و دیگر اعضای هیات و مربیان تیمهای جناح ، هرنگ،کوخرد و نماینده تیم بستک برگزار شد ،

 

 

خلیل  رحیمی در این جلسه ضمن تقدیر ازرئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک و همکاری و پشتیبانی هیئت استان و سرورانی که به جلسه آمدند در آستانه دوسالگی این هیات به بیان کاری هیات پرداخت در ادامه هر یک از مربیان به بیان کاری و مشکلات خود پرداختند و در پایان آقای محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تقدیر از عملکرد عالی این هیات در شهرستان گفت : هیئت بدمینتون یکی از هیئت های فعال است که دستاوردهای خوبی در این مدت کوتاه در سطح استان و کشور داشته است در ادامه از مربیان و اعضای هیات که حضور پررنگ در اشاعه ورزش بدمینتون در شهرستان بستک  داشتند با دادن لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود تقدیر شد .

 

 

 

انتهای پیام/ س

 

 

انتهای پیام /

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff