هنوز هیچ اقدامی در جهت اداره ارشاد صورت نگرفته است
+ پ -
هنوز هیچ اقدامی در جهت اداره ارشاد صورت نگرفته است

معاون فرماندار بشاگرد در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه با توجه به رسانه ای شدن نبود ساختمان اداره ارشاد بشاگرد و همچنین نداشتن متولی مستقل در سال گذشته ؛ تاکنون چه اقداماتی انجام داده اید؟ اظهار کرد: در حال حاضر هیچ کاری برای این اداره انجام نشده و مشکل همچنان پابرجاست و متولی خاصی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فرهنگ کده ؛ در ۲۱ مهرماه سال گذشته خبری مبنی بر اینکه ارشاد بشاگرد اداره ای بدون ساختمان است و فقدان ۷ سال کار فرهنگی در محروم ترین نقطه کشور در سایت فرهنگ کده درج شد و هنرمندان این شهرستان خواستار بر طرف شدن این مشکل شدند.

 

 رحیم رحیمی مسئول کانون فرهنگی مسجد امام علی ابن ابیطالب (ع) سال گذشته در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده گفت: شهرستان بشاگرد متولی فرهنگی دارد ولی اداره ندارد و از سال ۸۷  تاکنون برنامه ها به صورت کم رنگ در این شهرستان انجام شده است .

 

مسئول کانون فرهنگی مسجد امام علی ابن ابیطالب (ع) افزود : در سال ۹۳  فقط یه اتاق در ساختمان شهرداری به اداره ارشاد داده شد که آن هم  همه روزه تعطیل بود و در حال حاضرقریب به یک سال است که هیچ  اتاقی  یا ساختمانی هم  ندارد از زمانی که شهرستان شده کوچکترین اقدامی در این مورد صورت نگرفته است و حتی در موردش بحث هم نشده است و فقط رئیس آن معرفی شده و میشود گفت فرهنگ و ارشاد نداریم .

 

 و همچنین سال گذشته امین آرمین خواننده و نوازنده شهرستان بشاگرد گفت:در حال حاضر زیر نظر هیچ ارگانی نیستیم چون بشاگرد اداره ارشاد ندارد و تمام کارهای فرهنگی و هنری را خودخوش و با هزینه‌های شخصی در برنامه‌های مناسبتی اجرا می‌کنیم و نیاز است که مسئولان از گروه فرهنگی و هنری سردشت حمایت کنند.

 

احمد درایی یکی از دیگر از هنرمندان بشاگردی در ۱۹ خرداد سال جاری افزود: ساختمان اداره ارشادی در بشاگرد وجود ندارد و قصد ندارم از کسی گلایه داشته باشم اما فضایی که بشود درآن بنام فرهنگسرا فعالیت هنری انجام داد من در بشاگرد نیافتم و بنده یک بار هم وارد ساختمان نامریی ارشاد بشاگرد نشده ام.

 

باباخانی معاون فرماندار بشاگرد در پاسخ به سوال خبرنگار فرهنگ کده مبنی بر اینکه با توجه به رسانه ای شدن نبود ساختمان اداره ارشاد بشاگرد و همچنین نداشتن متولی مستقل در سال گذشته ؛ تاکنون چه اقداماتی انجام داده اید؟ اظهار کرد: در حال حاضر هیچ کاری برای این اداره انجام نشده و مشکل همچنان پابرجاست و متولی خاصی ندارد.

 

معاون فرماندار بشاگرد با بیان اینکه ما از هنرمندان حمایت می کنیم افزود: هنرمندان معترض و خودخوشی که نیازمند کمک مالی و  چه غیر مالی دارند به فرمانداری بشاگرد مراجعه کنند ما در حد توان ازاین هنرمندان حمایت می کنیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff