هنرمند تئاتر جزیره هرمز در عصر عاشورا درگذشت
+ پ -
هنرمند تئاتر جزیره هرمز در عصر عاشورا درگذشت

دامک نیک بازیگر و کارگردان تئاتر هرمز و سرپرست گروه هنری سیمرغ عصر عاشورا درحین اجرای نقش شمر در نمایش نمادین خورشیدی برسر نی بر اثر عارضه قلبی به درمانگاه جزیره هرمز منتقل شد که به دلیل نبود امکانات پزشکی و در حین اعزام به بندرعباس در گذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ، هنرمند فقید دامک نیک که در هرمزبیشتربه اسم اصغر نیک میشناسند از سال ۷۷ به گروه شهید سلامتی هرمز پیوستند و حضوردر جشنواره های متعدد وکسب مقام های مختلف رو توی کارنامه دارند.

 

دامک نیک درسال ۸۵ گروه هنری سیمرغ و پایه گذاری کردند و در جشنواره مختلفی شرکت داشتند و چند ماه پیش درحین تمرین نمایش مشکل قلبی پیدا کردند و بعد عمل دکتر توصیه کرد که به خودش فشار نیاره ولی یکی از کارهایی که خیلی برایش خیلی وقت می گذاشت ماه محرم بود که گروه زنجیر زنی واجرای نمایش در دهه محرم را برپا می کرد.

 

 

آخرین کارصحنه ای این مرحوم و گروه سیمرغ نمایش «میان عقل و نفس» به نویسندگی و کارگردانی علی ذاکری بود و یکی از فعال ترین هنرمندان این چندسال اخیر بود که در سن ۴۶ سالگی براثر عارضه قلبی درگذشت و مراسم خاکسپاری این مرحوم امروز ساعت ۳ بعد از ظهر بهشت الزهرا بندرعباس به خاک سپرده می شود.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff