هنرجویان در صورت آموزش صحیح می توانند به کیفیت صنعت کمک کنند
+ پ -
هنرجویان در صورت آموزش صحیح می توانند به کیفیت صنعت کمک کنند

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: بالا بودن آگاهی معلم و تعامل هنرجویان با دبیران باعث می شود مدارس با شتاب بیشتری به سمت دانایی حرکت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،سرپرستآموزش و پرورش شهرستان بستک در مراسم اهداء کلاه مهندسی به هنرجویان بستک، اظهار داشت: آموزش های عملی درکنار دروس نظری اهمیت قابل توجهی در ایجاد اشتغال هنرجویان دارد.

 
علاءالدین عزیزی با اشاره به داشتن دانش، مهارت و بکارگیری ابزارها و روشهای جدید در آموزش های عملی دانش آموزان، افزود: بالا بودن آگاهی معلم و تعامل هنرجویان با دبیران باعث می شود مدارس با شتاب بیشتری به سمت دانایی حرکت کند.
 
وی با بیان ترغیب و تشویق دانش آموزان برای تلاش بیشتر و تأمین نیروهای متخصص در جامعه، اضافه کرد: با برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از ابزار و تکنولوژی علمی روز می توانیم به بهبود کمیت ها و رشد و توسعه کیفیت آموزشی کمک شایانی بکنیم.
 
سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک در ادامه افزود: هنرستان های فنی و حرفه ای با خلاقیت های خود و ارتباط سازنده با دبیران و بکارگیری اصول و روشهای علمی و عملی جدید می توانند شرایط رقابت سالم بین دانش آموزان و دبیران در جهت بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی مهیا نمایند.
 
گفتنی است در ادامه این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان و سرگروه های آموزشی استان هرمزگان در هنرستان فنی و حرفه ای فکری بستک برگزار شد با اهداء آچار سازندگی به عنوان نماد سازندگی در جامعه و لوح سپاس از مدیر هنرستان تقدیر شد.
kolahm.1 kolahm.3kolahm.2
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff