همکاری با پلیس نوعی عبادت است
+ پ -
همکاری با پلیس نوعی عبادت است
امام جمعه اهل سنت کیش:

همکاری با پلیس نوعی عبادت است

امام جمعه اهل سنت کیش همکاری و تعامل با نیروی پلیس را نوعی عبادت دانست و گفت: مردم این جزیره، پلیس را نعمتی برای خود می دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، شیخ یعقوب شمس، امام جمعه اهل سنت جزیره کیش در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تعامل بسیارگسترده پلیس کیش با بومیان و تلاش در رفع معضلات و مشکلات آنان تاکید کرد: مردم این جزیره ، پلیس را نعمتی برای خود می دانند.

وی  در این جلسه با اشاره به نقش مشارکت مردم و پلیس در ایجاد امنیت پایدار اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که همکاری با نیروی انتظامی نوعی عبادت است.

شیخ “یعقوب شمس” امام جمعه اهل سنت کیش، پلیس را برخواسته از مردم دانست و با اشاره به رضایت مردمی از عملکرد این نیرو گفت: میزان رضایتمندی مردم از امنیت و آرامش حاکم در این جزیره نشان از  تلاش شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی است و در این خصوص باید قدردان زحمات این عزیزان بود.

فرمانده انتظامی ویژه کیش نیز در این دیدار با اشاره به اینکه خدمت به مردم  یکی از نعمت های بزرگ الهی است که نصیب کارکنان خدمتگزار ناجا شده وگفت: امروز باید کارکنان نیروی انتظامی به این توفیق بزرگ الهی مباهات کنند.

سرهنگ “رحیم جهانبخش” با  تشکر از تعامل خوب بومیان این جزیره با پلیس اظهار کرد: ما برادران شیعه و سنی دشمن را با وحدت و همدلی در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام گذاشته و به هیچکس اجازه ایجاد تفرقه و توطئه را نمی دهیم.

وی افزود: خدمت به مردم یکی از نعمت های بزرگ الهی است که نصیب کارکنان خدوم ناجا شده و نیروی انتظامی تمام تلاش و سعی خود را به کار می بندد تا امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آورد.

جهانبخش با اشاره به تاکید  مکرر فرماندهی معظم کل قوا در نحوه برخورد صحیح با مردم افزود: الحمدلله پلیس، با اقتدار توام با عطوفت و مهربانی به ماموریته ای ذاتی خود ادامه می دهدو یقینا تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی این جزیره  خالصانه و از سر ارادات به اسلام و رهبری و در راه خدمت به مردم است.

فرمانده انتظامی ویژه کیش خاطر نشان کرد: ما باید خدا را به دلیل نعمت خدمت گزاری به مردم ولایی و انقلابی شکرگزار باشیم و طوری انجام وظیفه کنیم که آیندگان در مورد ما خوب قضاوت کنند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff