همه بازیکنان در سلامتی کامل به سر می برند
+ پ -
همه بازیکنان در سلامتی کامل به سر می برند

تیم پرسپولیس روزهای پایانی خود را در جزیره کیش در حالی به پایان می برد که مسئولان این تیم از حضور در کیش اظهار رضایت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، محمود خوردبین، سرپرست تیم سرخپوش پایتخت حضور در جزیره کیش را مثبت ارزیابی کرد وگفت: آب و هوای جزیره کیش در زمانی که تهران در شرایط بارندگی و سرما به سرمی برد امکان خوبی برای تمرین تیم دارد.
وی افزود: در حال حاضر بازیکنان همه سالمند و در شرایط خوبی به سر می برند و مصدومین روزهای نخست نیز مشکلی ندارند و در تمرینات تیم حاضر می شوند.
تیم پرسپولیس صبح و عصر چهارشنبه را در زمین شماره دو تمرین کرد و خوردبین در این رابطه به خبرنگار ما گفت: تیم توسعه کیش باید از زمین شماره یک برای آماده سازی استفاده می کرد و ما به درخواست مسئولان از زمین شماره استفاده کردیم اگر چه شرایط زمین خیلی خوب نبود اما تمرینات انجام شد.
خوردبین در رابطه با برگزار نشدن بازی تدارکاتی تیم گفت: قرار بود هیئت فوتبال کیش این بازی را برای ما ترتیب بدهند که به دلیل بازی تیم های کیش در روزهای آتی این امکان فراهم نشد.
وی با بیان اینکه تیم در شرایط خوبی به سر می برد در پاسخ به اینکه شرایط تیم پرسپولیس در جدول مسابقات چگونه است اظهار کرد: جای ما در جدول مسابقات خوب نیست اما در حال حاضر بهترین تیم هستیم و فوتبال زیبایی بازی می کنیم، فقط موقعیت های زیادی را از دست می دهیم که امیدواریم با تمریناتی که انجام می شود بچه ها بتوانند از فرصت های به دست آمده بهترین استفاده ها را بکنند.
سرپرست تیم پرسپولیس تاکید کرد: در صورتی که در بازی های باقی مانده بتوانیم هر سه امتیاز را به دست آوریم امیدواریم که وضعیت بهتری در جدول داشته باشیم. ما به رده های بالای جدول فکر می کنیم.
وی با گله از داوری ها تصریح کرد: داوری برای تیم ها مشکلات بسیاری به وجود می آورد اگرچه ما اعتقاد داریم که این اشتباهات عمدی نیست ولی روحیه تیم به دلیل این اشتباهات ضربه می خورد.
خوردبین از مسئولان جزیره کیش برای در اختیار قرار دادن زمین و امکانات ورزشی مناسب قدردانی کرد و گفت: ما مشکلی با مسئولان کیش نداریم و برای اینکه امکانات مناسبی در اختیار ما قرار دادند سپاسگزاریم اما به توجه به شرایط زمین شماره دو بازی در این زمین بسیار سخت است.
وی ادامه داد: با توجه به امکانات و پتانسیل های جزیره کیش این زمین می تواند در شرایط بسیار مناسب تری برای بازی تیم های خود کیش و دیگر تیم های میهمان، حتی تیم های خارجی آماده شود.
این مقام مسئول در تیم پرسپولیس وضعیت تمرینات بدنسازی تیم را با توجه به سالن و تجهیزات مناسبی که در اختیار آنان قرار داده شده است خوب و مناسب دانست.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس تهران نیز با اشاره به وضعیت مناسب بازیکنان و بهبود مصدومین گفت: مصدومیت ها جزئی بود و بازیکنان در تمرینات حاضر شده بودند تنها مشکل زمین است که در روز شنبه مجبورشدیم از زمین شماره دو کیش که وضعیت مناسبی دارد برای تمرینات استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه اولین بازی تیم پرسپولیس در مقابل گسترش تبریز در تهران است افزود: هدف ما قهرمانی است و در حال حاضر برای برد مقابل گسترش آماده می شویم.
به گفته سرمربی تیم پرسپولیس تیم پس از بازگشت از کیش به تمرینات خود در تهران ادامه می دهند و زمین تهران از وضعیت خوبی برخوردار است.
سوشا مکانی، ایمان صادقی، مرتضی قدیمی پور، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، لوکا ماریچ، مایکل اومانیا، رامین رضائیان، بابک حاتمی، مهرداد کفشگری، رضا خالقی فر، محمد انصاری، کمال الدین کامیابی نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، سید علی فاطمی، علی علیپور، مهدی طارمی، جری بنسون، محمد رحمتی و سهیل اصغری، ۲۲ بازیکنی هستند که در اردوی سرخپوشان حضور دارند.
به گفته خوردبین سرپرست تیم قرمز پوش پایتخت ۱۸ نفر ۲۲ بازیکن تیم پرسپولیس را همراهی می کنند.

IMG_1126

IMG_1125

IMG_1129

IMG_1127

IMG_1130

IMG_1126

IMG_1141

IMG_1134

IMG_1142

IMG_1136

IMG_1153

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff