همه آحاد جامعه براي رفع فقر و محروميت بايستي مشارکت کنند
+ پ -
همه آحاد جامعه برای رفع فقر و محرومیت بایستی مشارکت کنند

امام جمعه موقت حاجی آباد با اشاره به مراسم جشن نیکوکاری در پایان سال گفت: همه آحاد جامعه برای رفع فقر و محرومیت بایستی مشارکت فعال داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مهدی صادقی در آئین عبادی-سیاسی این هفته ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در انتخابات،روز هفتم اسفندماه را یک رویدادی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت:ایرانیان در این برهه حساس و سرنوشت ساز که دشمنان چشم طمع به نفوذ در کشور دوخته بودند با حضوری همه جانبه در انتخابات شرکت کردند و به دنیا نشان دادند که این ملت بعد از گذشت ۴دهه از پیروزی انقلاب به نظام ،ولایت و رهبری پایبند است.

 

وی با بیان اینکه این انقلاب جدای از همه انقلابها در دنیاست ، افزود: جمهوری اسلامی ایران نشات گرفته از یک فرهنگ دینی است و در دل ملت جای گرفته است چرا که با جان و خون عزیزان ملت این نظام و انقلاب به پیروزی رسیده است.

حجت الاسلام صادقی حضور آگاهانه مردم در انتخابات را لبیکی دیگر به ندای مقام معظم رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: دنیا با مشارکت حداکثری ملت ایران بر خود غبطه می خورد که کشور ایران دارای دیدبانی بصیر است و آن دیدبان مقام معظم رهبری است.

امام جمعه موقت حاجی آباد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت تقوی در بین نمایندگان ملت ، تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب موضوع ساده زیستی،پاکدستی و امانتداری،حضور پیوسته در جایگاه و مثمر ثمر بودن،ترجیح منافع ملی بر خواسته های شخصی و جناحی،ایستادگی شجاعانه در برابر مداخلات بیگانگان و منش جهادی در عمل را از خصوصیات بارز نمایندگان عنوان کرد که بایستی فصل الخطاب قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به روز درختکاری اظهار داشت: دراسلام در خصوص درخت و درختکاری روایات متعددی ذکر شده است چرا که درخت یکی از مظاهر خلقت و جلوه ای از تجلیات آفریدگار عالم و از گران بهاترین آفریده های خدای باری تعالی است و انتظار است که این فرهنگ در بین مردم رواج پیدا کند.

صادقی با تبریک این روز به مسئولین منابع طبیعی اظهار داشت:حفظ منابع طبیعی لازم است و نباید از سوی افراد سودجو مورد تخریب قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به روز ملی راهیان نور خاطر نشان ساخت: زبان قاصر از بیان اتفاقات جنگ است و گرچه راویان جنگ هشت سال دفاع مقدس برای مردم بازگو می کنند ولی حضور در میادین دفاع مقدس برای جوانان روحیه شهادت طلبی را زنده تر می کند.

امام جمعه موقت حاجی آباد در ادامه با اشاره به جشن نیکوکاری ضمن قدردانی از کارکنان و مدیران کمیته امداد امام(ره) ، گفت: حضور مردم در جشن نیکوکاری موجب آرامش روحی و روانی خانواده های نیازمند و تهیدست خواهد شد و دستگیری از نیازمندان میراث بزرگ امام خمینی(ره)است و امروز همه آحاد جامعه برای رفع فقر و محرومیت بایستی مشارکت فعال داشته باشند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff