همسر شهید در انتظار تحقق وعده های یک ساله مسئولان/خانه ام در حال تخریب است
+ پ -
همسر شهید در انتظار تحقق وعده های یک ساله مسئولان/خانه ام در حال تخریب است

با گذشت یک سال از وعده مسئولین نسبت به پرداخت تسهیلات مسکن به خانواده شهید علی غلام نژاد قول مساعد داده بودند ظاهرا” پرونده وام این خانواده شهید بزرگوار در پیچ و خم ادارات دست و پا می زند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  مـــرواریــــد نــــیــــوز ، به مناسبت هفته خبرنگار جمعی از اصحاب رسانه با خانواده شهید علی غلام نژاد دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار با ورودمان به خانه متوجه نشست بنای خانه و ترگ های بزرگی بر روی دیوار شدیم. که توجه همگان را به خود جلب کرد موضوع را از همسر شهید غلام نژاد جویا شدیم و دریافتیم که این ساختمان عمر خودش را کرده است.

همسر شهید با بیان اینکه هیچگاه از اسم شهید سواستفاده نمی کند افزود: خوشبختانه مسئولین تا به امروز جوابگوی مشکلاتش بوده اند.

وی افزود: یکی از مشکلات اساسی که با آن مواجعه هستم خانه کلنگی است که در آن زندگی میکنم که احتمال دارد با کوچک ترین زلزله و یا طوفان شدید این ساختمان بر سرمان خراب شود.

 

همسر شهید غلام نژاد اضافه کرد: در سال گذشته  جمعی از مسئولین با حضور در خانه من قول مساعد پرداخت وام تعمیرات دادند که تا به امروز پرونده ام در حال بررسی است و همچنان منتظر هستم.

حال که با گذشت یک سال از وعده مسئولین دولت تدبیر و امید که هفته دولت نسبت به پرداخت تسهیلات مسکن به خانواده این شهید قول مساعد داده بودند ظاهرا” پرونده وام این خانواده شهید بزرگوار در پیچ و خم ادارات دست و پا می زند .

قطعا هم مردم می دانند که اجر و پاداش شهدا وخانواده های آنان از عهده زبان و عمل وهیچ تقدیری بر نمی آید و جزای حقیقیشان در نزد خالق شهدا و مربی انسانها و جمیع مخلوقات عالم محفوظ و غیرقابل تصور است.

اما به منظور ارج نهادن و اطاعت نمودن از فرامین ارزشمند قرآن وروایات مبنی بر سپاسگزاری و قدر دانی از شهادت و شهید وخانواده ی آنان و به خاطر عمل کردن به این اصل مسلم وشرعی وعقلانی  که می فرماید: من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق.آیا نمی بایست لااقل ذره ای از مشکلات این طبقه ی مظلوم را کم کرد.

جالب است هفته شهید وشهادت که می شود،زمان همایش و یادواره که می شود حضرات مسئول چنان با آب وتاب از خدمات خیالی خود صحبت می کنند ،بی توجه به اینکه قیامتی هم هست وباید جوابگوی کردارمان باشیم، شعارهای زیبا آقایان نه تنها مرهمی بر زخم این طبقه ی مظلوم نیست بلکه نمکی است بر جراحات آنان..برادران مسئول  در اتاق هایتان تمثال رهبری و گاهاً شهدا نصب می کنید..اجرکم عند الله.اما منویات وفرموده های این هم سنگر شهدا را هم در مورد تکریم ولزوم رسیدگی به حال خانواده های شهدا بخوانید وعمل کنید.این صندلی و پست ها ماندنی نیست اگر بود به شماها نمی رسید. وظیفه ما بخصوص مسئولین در قبال شهدا که این همه حق به گردن ما دارند این است .آیاواقعا ما باید مادر و همسر دلسوخته شهید را فراموش کنیم والله ما هرچه داریم ازشهدا داریم این همه مسئول که مسئول شدندبه صدقه خون پاک شهیدان است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff