همراهی مردم با انقلاب پشتوانه حکومت جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فریدون همتی، استاندار هرمزگان در سالروز چشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:امروز در سالروز چهل سالگی انقلاب خیل عظیم جمعیت برای حضور در راهپیمایی۲۲بهمن به خیابان آمدند که نشانه معرفت مردم نسبت به انقلاب و آرمانهایشان است.

وی گفت:مردم با حضور حماسی خود نشان می دهند راهی که انتخاب و برای آن انقلاب کردند بر اساس معرفت بوده و ادامه حفظ آن براساس معرفت است.

همتی افزود: ملت غیور ایران راه انقلاب اسلامی را راه خدایی می دانند و فارغ از ضعف ها با ایمان پای اعتقادات خود ایستادند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد:انقلاب اسلامی ایران نشان می دهد که دستی بالاتر از همه دست ها حضور دارد و انقلاب را از دشمنی دشمنان حفظ کرده است.

وی ادامه داد: راهنمایی های بی دریغ رهبر انقلاب در دوران امام راحل و کنونی از برکات ممتازی است که در جوامع دیگر مشابه آن را نمی توان دید

همتی تصریح کرد:دشمنان نظام با دیدن حضور مردم متوجه شده اند که حکومت جدا از مردم نیست و‌ مردم پشتوانه حکومت جمهوری اسلامی ایران است.

این مسئول تاکید کرد:قدرت مسئولان کشور با تکیه به مردم بیشتر می شود لذا یکی از راههای تو دهنی به دشمن حضور پرشور در راهپیمایی هاست

وی گفت: امروز برای دشمنان روز محاسبه است چنانچه اگر عقل داشته باشند رابطه شان با جمهوری اسلامی ایران را براساس حضور و مشارکت بی نظیر مردم ببیند

استاندارهرمزگان خاطرنشان کرد:در طول تاریخ و در هیچ کشوری چنین حضور پرشور مردم را نمی توان دید امیدواریم ملت ایران همیشه همینگونه در راهشان موفق و سربلند باشند.

 

 

 

انتهای پیام/