همدلی سران قوا مایه امید مردم است/ امروز نیروی دریایی سپاه، قدرت اول خلیج فارس است

امام جمعه رودان با اشاره به برخی از خدمات دولت سیزدهمین در مدت کوتاه روی کار آمدن گفت: دولت بارقه هایی از امید را در کشور ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام مهدی دری در خطبه های نماز جمعه رودان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در هفته گذشته اظهار داشت: همانطور که معظم له فرمودند خروج آمریکا از منطقه شتاب گرفته است و استکبار جهانی باید بداند که دیگر  در خاور میانه دخالتی ندارد و عملا این ایران است که امنیت منطقه را در دست دارد.

وی ادامه داد: همانطور که رهبر انقلاب توانمندی‌ها نیروهای نظامی را ستوده اند به حمد الله به برکت نیروهای نظامی مقتدر امروز یک قدرت عظیم در ایجاد امنیت در دنیا هستیم.

امام جمعه رودان با بیان  برخی خدمات دولت اظهار داشت: شاهد ایجاد  نشانه هایی از  امید در دل مردم هستیم، دولت در راه رفع دغدغه های مردم پیشگام شده و هر کدام از سه قوه نیز با همدلی بدنبال تحقق این امر هستند.

وی با اشاره به  اینکه از روی کار آمدن دولت جدید مدتی زیادی نمی‌گذرد اما شتاب بخشی و گسترده کردن طرح واکسیناسیون مقابله با کرونا موجب امید در جامعه شد.

امام جمعه رودان گفت: ترخیص کالاهای مانده در گمرک و سرعت عمل در صدور مجوزها کسب کار نیز دیگر عملکرد مثبت دولت طی این مدت بوده است.

حجت الاسلام دری به سفرهای استانی رئیس جمهور نیز اشاره کرد و گفت: حضور در کنار مردم محروم مناطق مختلف کشور ستودنی است و این را نمی توان  در هیچ کجای دنیا  یافت که مردم مستضعف بدون واسطه با رییس جمهور خود دیدار و گفتگو کنند.

امام جمعه رودان با اشاره به هفته نیروی انتظامی با اشاره به جانفشانی های سبزقامتان برای تامین امنیت جامعه گفت: باید به بهترین شکل ممکن قدر دانی این رشادت ها بود.

وی در پیش بودن روز نیروی دریای سپاه را نیز گرامی داشت و گفت: تلاش های این جان بر کفان نیز امروز موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی شده است چرا که هیچ ناوی بدون اخذ مجوز از نیروی دریای سپاه حق تردد در پهنای آب های خلیج فارس را هم ندارد.

حجت الاسلام دری در پایان  به  خدمت رسانی موکب حضرت بقیه الله رودان در سامرا هم اشاره کرد و  آنرا نشان از پای کار بودن مردم رودان در تمامی صحنه ها دانست، از خدمت به زائران امامین عسکریین تا خدمت به سیل زدگان در جاسک، هر جا نام خدمت بیان می شود مردم رودان خود را رسانده و خدمت رسانی می کنند که بسیار ارزشمند و ماندگار است.

انتهای پیام/