همدلی بین مسئولین و مردم از وظایف و رسالت اصلی و حقیقی روابط عمومی هاست
+ پ -
همدلی بین مسئولین و مردم از وظایف و رسالت اصلی و حقیقی روابط عمومی هاست

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد ضمن تبریک به مدیر روابط عمومی استان گفت : همدلی بین مسئولین و مردم از وظایف و رسالت اصلی و حقیقی روابط عمومی هاست لذا امسال را میتوان سال روابط عمومی ها نیز نامید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ،حجت الاسلام درویشی ضمن تبریک عید مبعث اظهار داشت: ۲۷ اردیبهشت برای جامعه ی روابط عمومی در تقویم یک روز ملی است روزی که در سطح جهان نیز به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است این روز فرصت مناسبی است که بیشتر به تبیین نقش و جایگاه روابط عمومی پرداخته شود.

درویشی اضافه کرد : روز روابط عمومی  فرصتی است تا روابط عمومی ها با اتکا به تجربیات خود در سال ، از نظرات و تبادل آراء با همکاران خود حداکثر استفاده را ببرند چرا که دامنه فعالیت روابط عمومی ها بسیار گسترده و در سطوح مختلف می باشد و آنچه همه سطوح را در بر می گیرد.

وی افزود: اهمیت نقش و جایگاه روابط عمومی در عصر اطلاعات و ارتباطات زمانی مشخص می شود نقش قابل توجه روابط عمومی را در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان درک کنیم و قابل مشهود است.

 

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه روابط عمومی ابزاری است قوی جهت مدیریت افکار و اصلی ترین حلقه بین مدیران نهادها و سازمان ها با جامعه هدفشان می باشد بطوری که کل منافع یک سازمان هدف و محور اصلی عملکرد آن می باشد تصریح کرد:هدفی که متاسفانه امروزه کمتر در روابط عمومی ها به آن پرداخته می شود و منافع سازمان قربانی منافع مدیران سازمان شده است و این رویکرد باید اصلاح شود.
وی نداشتن جایگاه با ثبات و شایسته روابط عمومی در قوانین و مقرارت کشور، انتصاب افراد غیر متخصص به عنوان روابط عمومی و نبود نیروی آموزش دیده و دلسوز، عدم دادن اختیار و اقتدار کافی در روابط عمومی توسط مدیران را از مشکلات روابط عمومی ها عنوان کرد و خاطر نشان کرد :  حرکت به سمت رسالت اصلی و ایفای احسن وظایف روابط عمومی ها را در گرو حل مشکلات دست و پا گیر این حوزه دانست.

 

 

وی اظهار داشت: روابط عمومی را در یک کلمه میتوان به مردم داری معنی کرد و با عنایت به شعار “دولت و ملت ، همدلی و همزبانی” که امسال از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد و با توجه به اینکه ایجاد این همدلی بین مسئولین و مردم از وظایف و رسالت اصلی و حقیقی روابط عمومی هاست لذا امسال را میتوان سال روابط عمومی ها نیز نامید.

 

 

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه یک روابط عمومی علاوه بر برگزاری کنفرانس خبری –برگزاری سفرهای مطبوعاتی باید زمینه مصاحبه ها و گزارش ها و تحلیل ها را ازسازمان با موضوعات فعالیت آانها را برای رسانه ها فراهم نماید.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff