همدلی ارتش و سپاه قدرتمندترین سلاح در مقابله با تهدیدهاست/استکبار جهانی در انتظار نابودی توأم با بدنامی باشد
+ پ -
همدلی ارتش و سپاه قدرتمندترین سلاح در مقابله با تهدیدهاست/استکبار جهانی در انتظار نابودی توأم با بدنامی باشد

امام جمعه بندرعباس همدلی سپاه، ارتش و بسیج به عنوان قدرتمندترین سلاح در مقابله با تهدیدات یاد کرد و گفت: استکبار جهانی نیز همانند فرعونیان در انتظار نابودی توأم با بدنامی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،  آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس با اشاره به در پیش بودن روز ارتش گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، ارتش ولایی ایران اسلامی بهترین ارتش دنیاست که در راه دفاع از کشور و اسلام همواره با اعتقاد و ایمان عمل کرده است.

 

وی با اشاره به آمادگی و جانفشانی ارتش مکتبی جمهوری اسلامی ایران در برابر هر تهدیدی علیه نظام و کشور بیان‌داشت: فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران، جان خود را در راه حفظ آرمان‌های اسلام و انقلاب وهمچنین دوران دفاع مقدس فدا کرده‌اند.

 

امام جمعه بندرعباس در ادامه سخنان خود به بیان مصادیق تاریخی از خلق و خوی مستکبران و  ویژگی‌ها و سرانجام آنان در قرآن تصریح‌کرد: همان طور که سرانجام حکومت فرعون‌ها و نمرودها به نابودی و بدنامی منجر شد، حاکمان آمریکایی و همدستانش نیز در آینده ای نزدیک به همین سرنوشت دچار می‌شوند.

 

آیت‌الله نعیم‌آبادی با تاکید بر شناخت فرعون زمان حاضر و ویژگی‌ها و خوی ددمنش آنان ابرازداشت: استکبار در جهت به استضعاف کشاندن ملت‌های آزاده جهان تلاش می‌کند تا از این رهگذر ثروت‌ها و منابع آنان را به غارت ببرد.

 

خطیب این هفته نماز جمعه بندرعباس تاکیدکرد: باید با اقتدار و عزت و سربلندی باید در برابر استکبار ایستاد.

 

وی با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران، سپاه را منشا خدمات فراوان برای کشور در ابعاد مختلفی نظیر؛  امنیتی، فرهنگی و سازندگی دانست و از  همدلی سپاه، ارتش و بسیج به عنوان قدرتمندترین سلاح در مقابله با تهدیدات یادکرد.

 

آیت‌الله نعیم آبادی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به میلاد با سعادت امیرمومنان علی بن ابیطالب(ع) اذعان‌داشت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران و رزمندگان باید بیش از پیش مورد توجه و اهتمام قرار گیرند زیرا ثبات و امنیت حاکم بر کشور  مدیون فداکاری و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران هستیم.

 

امام جمعه بندرعباس با اشاره به تداوم مجاهدت و جانفشانی در راستای حفظ و اقتدار کشور در شرایط کنونی اذعان‌داشت: فرزندان ایران اسلامی برای حراست و دفاع از هستی کشور در حال مبارزه با تروریست‌های مزدوری هستند که به ملت‌های مسلمان رحم نمی‌کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز دوم اردیبهشت‌ماه روز زمین پاک خواستار توجه جدی شهرداری به وضعیت خورهای شهر بندرعباس شد و تاکیدکرد: همچنین دیگر دستگاه‌ها نیز باید در این زمینه به وظایف قانونی و عرفی خودشان عمل کنند.

 

امام جمعه بندرعباس در پایان سخنان خود، صیانت از میراث طبیعی و زمین را از توصیه های دینی دانست و تصریح‌کرد:  مردم نیز باید در تمیز نگهداشتن شهر ، بیش از پیش به یاری شهرداری بیایند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff