همایش گرامیداشت روز ملی شورا ها در شهرستان حاجی آباد برگزار شد
+ پ -
همایش گرامیداشت روز ملی شورا ها در شهرستان حاجی آباد برگزار شد

همایش گرامیداشت روز ملی شورا ها با حضور مدیرکل جهاد کشاورزی استان هرمزگان ، فرماندار ، اعضای شورای شهر ، روستا وجمعی از مسئولین و مدیران شهرستان حاجی اباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از  پیارم حاجی آباد ,فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت: زمانی که تصمیمی بر اساس خرد جمعی و مشورت گرفته می شود نتیجه این تصمیم به مراتب بهتر از تصمیم گیری خودسر و عجولانه و بدون مشورت است و اعضای شورا باید با همفکری و مشورت و خودداری از نفی نظارات یکدیگر برای تسهیل و اجرای امور محوله تلاش نمایند.

جهانگیری تصریح کرد: متاسفانه گاهی شاهد آن هستیم که اعضای شورا در صدد خنثی کردن نظرات یکدیگر می باشند ولی باید این را دانست که تفرقه میان اعضای شورا و جدال های بی مورد با شهرداران و دهیاران به ضرر شورا و جامعه بوده و موجب ضعف شورا می شود.

وی افزود: اعضا شورا باید با همدلی و همفکری و در چهارچوب قوانین به وظایف محوله خود عمل نموده و با بهره گیری از نخبگان شهری و نیز پیشنهادات مردم و عدم تلفیق وظایف نظارتی و اجرایی خود شورایی نمونه برای شهر و نیز برای کشور عزیزمان باشند.

جهانگیری اظهار کرد: دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا قائل می باشد و ما در شهرستان سعی داریم با توجه به سیاست های عمومی دولت و همچنین در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مردم با این نهاد اجتماعی هر گونه تعامل و همکاری را داشته باشیم.

فرماندار حاجی آباد خدمت شوراها به مردم را توفیق بزرگ الهی دانست و تصریح کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا باید خدمت به مردم را افتخاری بزرگ بدانند و در اداره امور شهرها و روستاها و رفع مشکلات مردم در محدوده وظایفشان عمل کنند.

وی اعضای شورا را به ارتباط تنگاتنگ با اصحاب رسانه فراخواند و گفت: عصر حاضر عصر ارتباطات و تکنولوژی است اعضای شورا باید خود را با تکنولوژی روز دنیا وفق داده و با خبرنگاران و اصحاب قلم ارتباط تنگاتنگی داشته و اقدامات خود را از این طریق به مردم اعلام نمایند تا بتوانند از نظرات مردم برای اداره هرچه بهتر امور یاری جویند.

شهرستان حاجی آباد دارای ۱۰۰ عضو شورای اسلامی شهر و روستا می باشد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff