همایش پیاده روی خانوادگی در دهستان بندر تیاب برگزار شد
+ پ -
همایش پیاده روی خانوادگی در دهستان بندر تیاب برگزار شد

اهالی شیعه و سنی روستای بندرتیاب به نشانه وحدت و استکبار ستیزی ۲ کیلومتر از ساحل بندر زیبای روستای تیاب پیاده رفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، صبح روز شنبه بیست و هفتم آذرماه مصادف با سالروز ولادت حضرت نبی مکرم اسلام(ص) همایش پیاده روی خانواده در روستای بندر تیاب به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت با حضور شیعه و سنی های ساکن در بندرتیاب  برگزار شد.

اهالی شیعه و سنی روستای بندرتیاب به نشانه وحدت و استکبار ستیزی ۲ کیلومتر از ساحل بندر زیبای روستای تیاب پیاده رفتند و در ادامه با برگزاری مسابقه ماهیگیری خانواده در خور بندر تیاب توانایی خود را در صید ماهی به نمایش گذاشتند وهفته وحدت را گرامی داشتند.

 

تقی نژاد دهیار روستای بندرتیاب در حاشیه برگزاری این همایش در گفتگو با میناب جنوب هدف از برگزاری همایش پیاده روی وحدت و انسجام شیعه و سنی در رونق و توسعه ورزش های همگانی در بندرتیاب عنوان کرد.

 

دهیار ئهستان بندرتیاب میناب گفت: همایش و مسابقه بزرگ پیاده روی خانوادگی به همت فرهنگی اجتماعی سپاه میناب و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد و اهالی بندرتیاب با پیام  شهر سالم مسیر تعیین شده پیاده روی را طی کردند.

 

وی وحدت را شاکله موفقیت و گشودن درهایی از پیشرفت و موفقیت ها بر یک جامعه اسلامی برشمرد و بیان داشت: اهالی شیعه و سنی بندرتیاب در این همایش ایستادگی،وحدت و انزجار از استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که در همه زمینه ها رای پیشبرد انقلاب صابت قدم خواهند بود.

در پایان این مراسم از شر کت کنندگان برتر در این همایش پیاده روی با اهدای جوایز تقدیر شد.

لازم به ذکر است؛به دلیل جذر و مد دریا برگزاری مسابقه ماهیگیری خانوادگی در این دهستان به روز دیگری موکول شد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff