همایش ورزش صبحگاهی و ساحل نوردی پرسنل ناجا در ساحل پارک غدیر بندرعباس
+ پ -
همایش ورزش صبحگاهی و ساحل نوردی پرسنل ناجا در ساحل پارک غدیر بندرعباس

به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش ورزش صبحگاهی و ساحل نوردی در ساحل پارک غدیر شهر بندرعباس با حضور مسئولین و کارکنان نیروی انتظامی استان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج، این همایش در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی و با تلاش مسئولین معاونت تربیت و آموزش ناجا استان با حضور سردار  ملکی ، فرمانده نیروی انتظامی استان و تمامی معاونین و کارکنان و سربازان ناجا با شور و حال خاصی برگزار شد.

این همایش ساعت ۶:۳۰ صبح شروع شد و شرکت کنندگان با انجام حرکات ورزشی بصورت گروهی و دویدن در ساحل بندرعباس و سپس ساحل نوردی صبح پرنشاطی را تجربه کردند.

مسئولین برگزاری مسابقات با همکاری انجمن ورزش های بومی و بازی های محلی هرمزگان پس از اتمام برنامه ورزش صبحگاهی، فینال مسابقه بومی و محلی ” رمازا ” بین تیم های کارکنان ناجا و محله آیه الله غفاری که موفق شدند بر حریفان خود غلبه کنند ، برگزار کردند.

گفتنی است این مسابقات که از بازیها و به نوعی ورزش های  قدیمی هرمزگان به شمار می رود، با حضور هشت تیم: دریابانی استان، یگان ویژه، ناحیه انتظامی ، نیروی دریایی سپاه، بسیج، هوا – فضا سپاه، محله چهارراه فاطمیه، محله آیه الله غفاری و محله درخت سبز برگزار شد و در نهایت با قهذمانی تیم نیروی انتظامی استان به پایان رسید.

لازم بذکر است ، مسئولین ناجا استان پس از انجام ورزش و پیاده روی ساحلی صبحگاهی ، برای افتتاح سالن سمیلاتور ( شبیه ساز لیزری تیراندازی ) به مرکز پلیس مبارزه با مواد مخدر رفتند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff