همایش نیمه پنهان ماه در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس برگزار شد
+ پ -
همایش نیمه پنهان ماه در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس برگزار شد
به مناسبت پاسداشت از زحمات دانشمند هسته ای؛

همایش نیمه پنهان ماه در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس برگزار شد

دوازدهمین همایش پنهان نیمه ماه به مناسبت پاسداشت زحمات دانشمند بزرگ هسته ای، شهید شهریاری و حراست از دستاوردهای هسته ای کشور در سالن فارابی بیمارستان شهید محمدی با حضور پرشور دانشجویان و اساتید برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،دوازدهمین همایش نیمه پنهان ماه به مناسبت پاسداشت زحمات دانشمند بزرگ هسته ای، شهید شهریاری و حراست از دستاوردهای هسته ای کشور به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سالن فارابی بیمارستان شهید محمدی با سخنرانی احمدیان معاون سابق اطلاعات عملیات تیم تفحص شهدا برگزار شد که با استقبال پرشور دانشجویان و اساتید دانشگاههای بندرعباس همراه بود.
سردار احمدیان، معاون سابق اطلاعات و عملیات کمیته جستجوی مفقودان کشور گفت:اگر باز جنگی اتفاق بیفتد جای هیچ شکی نیست که دوباره به میدان می رویم و از خاک وانقلابمان دفاع می کنیم.
احمدیان خطاب به دانشجویان اظهار کرد: در زمان امام خمینی(ره) رزمنده ها برای لبخند امام حاضر بودند تکه تکه شوند و امروز نیز شهید شهریاری ها و احمدی روشن ها برای لبخند امام این مملکت کم نگذاشتند و همه باید خود را سرباز این مملکت بدانیم وبرای لبخند امام زمان(عج) و اینکه یک سربازدر رکاب حضرت ولی عصر(عج) باشیم، تلاش کنیم.

این مراسم چهار ساعته با خیر مقدم گویی و بیان چند خاطره از دکتر قاسم زاده، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، اجرای موسیقی زنده و مولودی خوانی، تقدیر و تشکر از دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی و قرائت بیانیه دانشجویان این دانشگاه در حمایت از دستاوردهای شهدا و پاسداشت خون آنان همراه بود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff