همایش علمای شیعه و سنی در سیریک برگزار شد
+ پ -
همایش علمای شیعه و سنی در سیریک برگزار شد

همایش علمای شیعه و سنی با شرکت ۲۵۰ نفراز ائمه جمعه و جماعت اهل تسنن و تشیع در محل سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در این همایش گفت: هر چه اتحاد مسلمانان بیشتر باشد برکات و موفقیت نیز بیشتر خواهد بود و ترفندها و تهدیدات دشمنان بر علیه نظام و انقلاب بی اثر خواهد شد.

 
حجت الاسلام والمسلمین رستگار افزود: وهابیت عامل اصلی تفرقه میان امت‌ها مسلمان است و هدف از ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی بین شیعه و سنی را وارد کردن ضربه بر پیکره دین اسلام دانست و وقتی رهبر معظم انقلاب اهانت به بزرگان اهل سنت را حرام می‌داند بیانگر اوج اهمیت حفظ وحدت است.

 
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ابراز داشت: وهابیت فرقه اسلامی نیست بلکه فرقه ضاله و ساخت دست انگلیس و استکبار جهانی است که برای مقابله با اسلام و خشکاندن ریشه اسلام ناب محمدی ساخته و راه اندازی شده است.

 
وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب همیشه خواستار و دنبال ضربه زدن به ملت و نظام مقدس می باشند و امروز همه دسیسه ها و نیرنگ های دشمنان فقط بخاطر نابودی اسلام ناب محمدی و جایگزینی آن با اسلام امریکایی است اظهار داشت: همه به خوبی می دانند که حق ماندنی و باطل فناء شده است و تاریخ به خوبی گواه همه واقعیت هاست.

 
حجت الاسلام والمسلمین رستگار بیان کرد: امروز باید همه ما مسئولین با بصیرت و شناخت نسبت به تبین نفوذ سیاسی دشمن ، تبیین گفتمان استکبار ستیزی، تبیین اقتصاد دشمن هوشیار و با بصیرت باشیم و خام حرف های بی پایه و اساس آن نباشیم برای اینکه آنها هیچ وقت دلسوز و دوستدار ما نیستند و نخواهند بود.

 
وی اضافه کرد: با توجه به همه تحریم های اقتصادی و تهاجم نرم دشمنان بر علیه نظام و ملت ایران اجرای سیاست های درست اقتصاد مقاومتی ، ممانعت و هوشیاری از نفوذ دشمن در مسائل سیاسی ، امنیتی و اقتصادی باشیم.

 
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان یادآور شد: دشمنان برای براندازی نظام اسلامی از همه توان و ظرفیت ها برای براندازی نظام مقدس و ایجاد اختلاف میان امت های اسلامی همیشه از حربه های جنگ نرم که جزء اولویت های اصلی آنهاست استفاده می کنند.

 
انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff