همایش شورای دانش آموزی مدارس جاسک برگزار شد
+ پ -
همایش شورای دانش آموزی مدارس جاسک برگزار شد

همایش روسای شورای دانش آموزی مدارس شهرستان جاسک با حضور رییس و معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناس فرهنگی و هنری آموزش و پرورش جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز، ابراهیم کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان جاسک ضمن اشاره به جایگاه و ارزش مشورت در همه امور با توجه به آیات قرآنی و احادیث  گفت: امروزه  برای حل مشکلات و بهره کافی از تمام امکانات موجود و رسیدن به نتیجه مطلوب با ید با دیگران مشورت کرد.

کریمی اظهار داشت: مشورت و اهمیت مشورت در دین اسلام جایگاه ویژه ای دارد که با ذکر چندین نمونه از مشورت در حل مسائل در زمان پیامبر پرداختند.

 وی با بیان اینکه شورای دانش آموزی بازوی توانمند برای مدارس است و هدف آن توسعه و بهبود تصمیم گیری و تصمیم سازی، تقویت روحیه تعاون و تعامل بین دانش آموزان و مسئولین مدرسه است افزود: روسای شورای دانش آموزی باید با مسئولیت پذیری بیشتر در مدارس، رعایت نظم و انضباط و رعایت قوانین و مقررات مدرسه الگوی خوبی در اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی برای سایر دانش آموزان باشند.

در ادامه عابد قاسمی کارشناس امور فرهنگی و هنری آموزش و پرورش جاسک در خصوص عملکرد شورای دانش آموزی در مدارس و  تعداد مدارسی که دارای  شورای دانش آموزی هستند توضیحاتی را ارائه کرد و به تبین جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر پرداختند.

گفتنی است در این همایش یکی از دانش آموزان برتر رشته آواز چند قطعه از آثار خود را اجرا کردند.

%d9%87%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b2%db%8c

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff