همایش شناخت جریان های تکفیری در جاسک برگزار شد
+ پ -
همایش شناخت جریان های تکفیری در جاسک برگزار شد

همایش شناخت جریان های تکفیری در سالن امورتربیتی با حضور دکتر ماموستا عبدالسلام کریمی ویژه فرهنگیان جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز  همایش وحدت و شناخت جریانهای تکفیری با همت بسیج فرهنگیان شهرستان جاسک با حضور دکتر ماموستا عبدالسلام کریمی مدرس حوزه دانشگاه اهل سنت کردستان ویژه فرهنگیان جاسک برگزار شد.

عبدالسلام کریمی گفت : امروزه مهمترین نیاز جامعه اسلامی وحدت است که دشمنان مسلمانان آمریکا و اسراییل با بوجود آوردن گروه داعش در دنیا ایجاد اسلام هراسی راه انداخته اند. که اگر خود آمریکااین جنایات داعش در عراق و سوریه را مرتکب می شد به طور یقین دنیا و جهانیان علیه این کشور استعماری موضع و به پا می خیزند.

عالم برجسته اهل سنت اظهار کرد: امروز جهان اسلام یکی از سخت ترین دوران های خود را می گذارد و شریعت شاهد گسترش جریان های افراطی و تکفیری است؛این جریان ها علاوه بر اقدامات خود با هتک حرمت و تخریب چهره های بزرگ اسلام ضربات جریان ناپذیری را به پیکره جهان اسلام می زنند.

وی بیان کرد:  از تمامی علما می خواهیم که ما را در این راه خطیر یاری دهند و در برابر افراط و تکفیر با شفقت و نصیحت برادرانه از همه جوانان مسلمانان می خواهیم که از رفتارهایی که می تواند به ضرر اسلام و مسلمین باشد، بپرهیزند.

 

 

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff