همایش جوان ، ورزش و معنویت در شهرستان رودان برگزار شد
+ پ -
همایش جوان ، ورزش و معنویت در شهرستان رودان برگزار شد
به همت اداره ورزش و جوانان و تبلیغات اسلامی :

همایش جوان ، ورزش و معنویت در شهرستان رودان برگزار شد

به همت اداره ورزش و جوانان و اداره تبلیغات اسلامی همایش جوان ، ورزش و معنویت در شهرستان رودان برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ همایش جوان ، ورزش و معنویت با حضور ورزشکاران و جوانان شهرستان در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات به منظور تشویق جهت جذب جوانان به ورزش در رودان برگزار گردید.

در ابتدا این همایش محمد حسن رافتی سرپرست اداره ورزش و جوانان ضمن خیرمقدم به حاضرین به نقش مهم معنویت در همه امور زندگی به خصوص ورزش اشاره و اظهار کرد:همه کسانی که ورزش می کنند و در این حوزه فعالیت دارند از اخلاق و روحیه خوبی برخوردارهستندو چه بهتر می شود که سطح معنویت این عزیزهر چه بالاتر برود.

در ادامه حجت الاسلام بارانی با اشاره به مقوله ورزش،جوان و معنویت گفت: امروزه موضوع ورزش یک بحث تنها و مختص به ورزشکار نیست بلکه یک قدرت نرم در برابر تهاجم فرهنگی دشمن بوده و باید تلاش کرد تا در عرصه تربیت بدنی و روحی موفق عمل شود.

وی افزود: شناخت دشمن، تهدیدات و روش‌های مقابله با آنها از جمله وظایف همه انسان‌ها است و اقشار مختلف مردم باید تلاش کرده تا راه‌های نفوذ و آسیب‌رسانی دشمن را مسدود کنند.

بارانی ادامه داد: تمام تلاش دشمن، گرفتن هویت دینی جوانان برای قالب کردن سیاست‌های خودشان بوده و یکی از ابزارهایی که می‌تواند در بحث جنگ نرم و مقابله با اعتیاد تاثیر‌گذار باشد، ورزش و توجه به تربیت بدنی است،مسئولیت تمام مسئولان در این حوزه سنگین است و مسئله معنویت و تربیت روح باید در کنار تربیت بدنی و ورزش مورد توجه قرار گیرد.

ورزشکار حرفه‌ای باید از آرامش بالایی برخوردار باشد و در حوزه‌های مختلف اجتماعی مورد حمایت قرار گیرد.شنا، سوارکاری و تیراندازی از جمله ورزش‌هایی است که در دین مبین اسلام به آن توصیه شده و باید تقویت شود.

این همایش را اداره ورزش و جوانان  با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رودان برگزار نمودندو برنامه با تواشیح توسط هئیت مذهبی کانون ناشنوایان و دکلمه ای توسط یکی از ورزشکاران به پایان رسید.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff