همایش تعامل شوراها و دهیاران با نیروی انتظامی در رودان برگزار شد
+ پ -
همایش تعامل شوراها و دهیاران با نیروی انتظامی در رودان برگزار شد

همایش تعامل شوراها و دهیاران با نیروی انتظامی با حضور دهیاران بخش مرکزی شهرستان رودان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ احسان رکنی خو فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رودان در این همایش، آموزش را مهمترین اصل در پیشگیری از وقوع جرائم دانست و گفت: انجام اقدامات فیزیکی به تنهایی موثر نیست.

 

وی پلیس را حافظ جان، مال مردم عنوان کرد و اظهار کرد: ایجاد یک آرامش با ثبات در گرو مشارکت همگانی و با حضور شوراها و دهیاران تحقق می یابد.

 

رکنی خو افزود: تعامل شوراها اسلامی در جهت برنامه های نیروی انتظامی از جمله آموزش همگانی و ارتباط با مردم باید ایجاد شود، چراکه کاهش آسیب های اجتماعی با این موضوع ارتباط مستقیم دارد.

 

عباس هاشمی نیا بخشدار مرکزی رودان هم در این همایش گفت: تلاش نیروی انتظامی در عرصه تأمین امنیت جامعه ،مایه سربلندی و عزت کشور است.

 

وی همکاری متقابل با نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت از تکالیف ذاتی شوراها و دهیاران دانست و افزود:تحقق این امر با مشارکت حداکثری مردم در کنار شوراها و دهیاران محقق می شود.

 

عباس هاشمی نیا از شوراهای اسلامی به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولین یاد کرد و ادامه داد: آموزش همگانی در جهت کاهش جرائم و تصادفات با همکاری شوراهای اسلامی و نیروی انتظامی صورت می گیرد.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی تامین کننده امنیت در جامعه و نماد اجرای قانون است، خاطرنشان کرد: تلاش های نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت و آرامش بوجود آمده در سطح شهرستان رودان مورد تقدیر است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff